Oyun Gamerpay ile CS:GO skinlerinde 10 Euro indirim!

Farklı hesaptan, farklı kart ile kullanabilirsin. Kredi kartı kullanmakta fayda var. Satın aldığım bir skinde satıcı trade linkini değiştirmiş, bu yüzden satış iptal oldu. Ama hesap kartımdan ödediğim geri gelmedi. Site diyor biz ödeme almadık, garanti diyor para yatırılmış. 1400 lira gitti o şekilde. Kredi kartında böyle bir sorun olmuyor.

Hesap kartı dediğiniz hangisi oluyor? Bende garantinin ön ödemeli vadesiz kartı var ama ondan alsam sorun çıkabilir mi?

Farklı hesaptan, farklı kart ile kullanabilirsin. Kredi kartı kullanmakta fayda var. Satın aldığım bir skinde satıcı trade linkini değiştirmiş, bu yüzden satış iptal oldu. Ama hesap kartımdan ödediğim geri gelmedi. Site diyor biz ödeme almadık, garanti diyor para yatırılmış. 1400 lira gitti o şekilde. Kredi kartında böyle bi sorun olmuyor.
Çözebildiniz mi sonrasında son durum nedir? Discord bırakabilir misiniz?

Hala kimlik doğrulama istiyor mu?

Selam arkadaşlar, Gamerpay isimli sitede en az 15 Euro değerinde bir skin aldığınızda 10 Euro'su düşüyor. Yani 15 Euro değerindeki skin 5 Euro'ya denk geliyor.

Site NiP ve Copenhagen Flames takımlarının sponsoru, güvenilir. Kendim AK-47 Empress WW aldım ve 6 Euro civarlarına geldi.

Düzenleme: İndirimin geçerli olması için birisinin referans linkiyle kaydolmanız gerekiyor, referans linki sahibine 5 Euro promosyon veriliyor, kaydolup skin alan kişiye de 10 Euro indirim yapılıyor.

Düzenleme 2: Alt limit 35 Euro oldu.
Kimlik doğrulama istiyor mu? İstemiyorsa alacağım da.

Son düzenleme:
Farklı hesaptan, farklı kart ile kullanabilirsin. Kredi kartı kullanmakta fayda var. Satın aldığım bir skinde satıcı trade linkini değiştirmiş, bu yüzden satış iptal oldu. Ama hesap kartımdan ödediğim geri gelmedi. Site diyor biz ödeme almadık, garanti diyor para yatırılmış. 1400 lira gitti o şekilde. Kredi kartında böyle bi sorun olmuyor.
Seske önceden görseydim ben arkadaşım içinde bir şey alıyım dedim ama aynı kartı kendi hesabımda da kullandığım için reddeti para otomatik olarak iade edilecek dedi bankaya da yazdım paranız provizyonda, süreç 8 güne kadar uzayabilir dedi iade gelir değil mi

Seske önceden görseydim ben arkadaşım içinde bir şey alıyım dedim ama aynı kartı kendi hesabımda da kullandığım için reddeti para otomatik olarak iade edilecek dedi bankaya da yazdım paranız provizyonda, süreç 8 güne kadar uzayabilir dedi iade gelir değil mi
Kredi kartı ise geliyor, Banka kartı ise gelmiyor. Bende aynı şekilde 2 karttan yatırdım ikis de gitti.

Geri
Yukarı