Gamesatis LoL ucuza kostüm almak ban sebebi mi?

jackarmis

Kilopat

Üstte linkini bıraktım. Ürünlere bakabilirsiniz. Bugün başka bir konuda gördüm. Anladığım kadarıyla istediğiniz kostümü hediye olarak gönderiyorlar. Fakat biraz araştırdım ban sebebi diyorlar. Bunu nasıl anlayacaklar ve ban atacaklar ki? İmkansız bir şey değil mi? Daha önce alışveriş yapan oldu mu? Bir kostüme 60 TL vermektense 3 kostüme 20-25 TL'ye sahip olma fikri çok cazip geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot bunları çok rahatlıkla anlayabilir zira VALVe'ın kumar sitelerinin botlarının trade offer sayfalarını takip edebiliyordu, Riot bunu neden sağlayamasın? Riot Games tarafından bunları kontrol eden ayrı bir departman bence vardır, en azından sadece bunları değil ama bunları kapsayan bir departman.
Ek olarak bunların hiçbirinin garantisi yok.

Bu kadar ucuz olmasının sebebini düşünmen lazım önce bunların çoğunluğu geri ödeme talep edilen/ sahte kredi kartıyla olması muhtemel.

Fazla iyi niyetliyim herhalde😄 ben de aksine mesela birinin hesapta RP kalmıştır oyunu bırakmıştır o yüzden bu kadar ucuza satıyordur vs. diye düşünüyordum.
Bu
Riot bunları çok rahatlıkla anlayabilir zira VALVe'ın kumar sitelerinin botlarının trade offer sayfalarını takip edebiliyordu, Riot bunu neden sağlayamasın? Riot Games tarafından bunları kontrol eden ayrı bir departman bence vardır, en azından sadece bunları değil ama bunları kapsayan bir departman.
Ek olarak bunların hiçbirinin garantisi yok.
Kararsız kaldım cidden. Şimdi düz mantık kuruyorum bana hediye gelmiş kostümü kim ne diye denetlesin ki? Oyunda da yeniyim. Bilemedim sistemi.

Birkaç ay öncesine kadar üniversite elçilerinin yaptığı turnuvalardan rp alabiliyordun lakin onlarda kalktı direk kostüm veriliyor. O yüzden sanmıyorum.

Banlanmazsınız. Şöyle düşünün siz birisini arkadaş ekleyip hediye yollayınca ban mı yiyeceksiniz? Sahte kredi kartı olayına bir şey diyemem. Fakat o sitede zaten çoğu şey ucuzdan satıldığı için, adamın da LoL'de 50TL olan şeyi 45TL'ye satabilecek değil. 25-40 civarları olur tabii ki.

Banlanmazsınız. Şöyle düşünün siz birisini arkadaş ekleyip hediye yollayınca ban mı yiyeceksiniz? Sahte kredi kartı olayına bir şey diyemem. Fakat o sitede zaten çoğu şey ucuzdan satıldığı için, adamın da LoL'de 50TL olan şeyi 45TL'ye satabilecek değil. 25-40 civarları olur tabii ki.
Ben de senin gibi düşünüyorum ama herkes net şekilde ban yiyeceğimi söylüyor. Tırsıp alamadım. Ticker attım Riot da ceza sebebi dedi. Bu arada 70 tl lik şeyi 20 tl satıyolar. Ondan cok ucuz. 5-10 tl değil fark yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı