Çözüldü GameSatış'ta hesap satışı nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖmerErdal

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GameSatış'ta hesap satmak istiyorum ama bazı şeylerin nasıl olduğunu bilmiyorum. Mesela hesabı satınca sadece hesabın bilgilerini vermek yetiyor mu yoksa başka şeyler mi yapmak gerekiyor?

Çözüm
Satma sürecini soruyorum.
Okey attığım talimatları dinle. Valorant hesabı satıyorsun diyelim. İlk başta alıcı sizin ilanınızı sipariş edicek ve böyle bir bildirim gelicek.

1690026312913.png

Ondan sonra şifre kullanıcı adı mail vb gibi şeyleri vericeksin adama.
Hesabı adama aktardıktan sonra hesabı teslim ettim diye bir buton olması lazım ona tıkla.Tıkladıktan sonra böyle 1 yazı gelicek. (Bu altakki yazıları botlar yazıyor ben değil)
1690026442634.png

Adamda başarılıca hesap teslim edildi demesi lazım demediği taktirde yine para 48 saat içerisnde sana geçicektir ama yinede demesinde fayda var.
1690026589324.png
Satma sürecini soruyorum.
Okey attığım talimatları dinle. Valorant hesabı satıyorsun diyelim. İlk başta alıcı sizin ilanınızı sipariş edicek ve böyle bir bildirim gelicek.

1690026312913.png

Ondan sonra şifre kullanıcı adı mail vb gibi şeyleri vericeksin adama.
Hesabı adama aktardıktan sonra hesabı teslim ettim diye bir buton olması lazım ona tıkla.Tıkladıktan sonra böyle 1 yazı gelicek. (Bu altakki yazıları botlar yazıyor ben değil)
1690026442634.png

Adamda başarılıca hesap teslim edildi demesi lazım demediği taktirde yine para 48 saat içerisnde sana geçicektir ama yinede demesinde fayda var.
1690026589324.png

Çözüm
Okey attığım talimatları dinle. Valorant hesabı satıyorsun diyelim. İlk başta alıcı sizin ilanınızı sipariş edecek ve böyle bir bildirim gelecek.

Eki Görüntüle 1872065
Ondan sonra şifre kullanıcı adı mail vb gibi şeyleri vereceksin adama.
Hesabı adama aktardıktan sonra hesabı teslim ettim diye bir buton olması lazım ona tıkla. Tıkladıktan sonra böyle 1 yazı gelecek. (bu altakki yazıları botlar yazıyor ben değil)
Eki Görüntüle 1872068
Adamda başarılıca hesap teslim edildi demesi lazım demediği taktirde yine para 48 saat içerisnde sana geçicektir ama yine de demesinde fayda var.
Eki Görüntüle 1872070

Çok sağ ol.

Geri
Yukarı