Gaming Gen'den RX 6650 XT hazır sistem alınır ım?

pclordu36

Femtopat
Daha fazla  

Sizce bu sistem alınır mı? tüm donanımlarını inceleyerek ve özelleştir kısmından eklenecek şeyleri söyleyerek yardımcı olabilir misiniz.
HAQQUS-GEN XVII / RYZEN 5 5500 / RX 6700 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600 MHz DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI buna bakmanı öneririm

Oldukça kötü, bunu özelleştirmeye harcanacak para ile daha iyisi alınır. İşlemci, anakart kafadan sınıfta kalıyor kasa da bit kadar.
İşlemciyi 5 5600e ramleri 3600mhzye yükseltince fiyat 20.800 oluyor ve ben bu parayı verip aldım iyice kararlaştırdıktan sonra gerekirse iptal edicem sence etmeli miyim?

4060 lı sistem alsanız daha iyi olur, hem güncellik hemde teknoloji vb gibi özellikler bakımından.

Net bütçe verirsen yardımcı olurum.
net bütçem 21.000tl dostum

İşlemciyi 5 5600e ramleri 3600mhzye yükseltince fiyat 20.800 oluyor ve ben bu parayı verip aldım iyice kararlaştırdıktan sonra gerekirse iptal edicem sence etmeli miyim?

"İyi" bir fiyat gibi gelmedi haydi DDR4 bir şekilde kalsın ama ekran kartı en kötü RTX 4060 olabilirdi bu bütçede. Sonuçta hazır sistem alıyorsun tek tek toplamadan bariz uygun olmalı, ki 3 senelik ekran kartını bu devirde kimse sıfır olarak tek satın almaz.

Ucuz ya da uygun fiyatlı bir PC değil, normal perakende fiyatından vermişler.

Geri
Yukarı