Gaming IEM kulak içi kulaklık tavsiyesi

ASUS'un yorumları beni pek tatmin etmemişti bu yüzden o radarımda yok. Gimlete bakmıştım düşündüğüm modellerdendi. Bir de Truthear modeline bakıyorum. Eski kulaklığım 7HZ-20KHz mi 40KHz mi neydi bu 7 değerinin ses kasmada bir avantajı var mı acaba?
Bu attığınız truthear modelinin mavi olanı ile kırmızı ile arasında donanımsal farklar var mı? Bende bunun mavi olanını beğenmiştim görsel olarak.

Audio Technica'dan memnunsanız yine aynısını alırsınız.

Satışı yok maalesef :)

Bu attığınız truthear modelinin mavi olanı ile kırmızı ile arasında donanımsal farklar var mı? Bende bunun mavi olanını beğenmiştim görsel olarak.

Sitesinde Ohm değeri farkı var görünüyor. Mavi daha fazla. Etkisi nedir bilmiyorum.

Kırmızı sonra çıkan modeli, daha az bass ve daha temiz bir ses veriyor, yanında bass arttırmak için bass adaptörü geliyor. Kırmızı daha iyi.

@adam john @oKarbonat_Erol

Peki kırmızıyı alıp yanına ses kartı almaya gerek varmı? Kulaküstü olarak blackshark v2 kullanıyorum. Bariz fark olucaksa vereceğim sipariş beğenmez sevmezsem boşa gidecek işte duracak köşede.

@adam john @oKarbonat_Erol

Peki kırmızıyı alıp yanına ses kartı almaya gerek var mı? Kulak üstü olarak BlackShark V2 kullanıyorum. Bariz fark olacaksa vereceğim sipariş beğenmez sevmezsem boşa gidecek işte duracak köşede.

Anakartın iyiyse gerek yok arada fark edilir bir fark olur fakat çok da beklentini yüksek tutma. Senin yerinde olsam bir tık daha iyi bir model alırım ömürlük kullanırım.

Anakartın iyiyse gerek yok arada fark edilir bir fark olur fakat çok da beklentini yüksek tutma. Senin yerinde olsam bir tık daha iyi bir model alırım ömürlük kullanırım.
Varsa önerin olabilir Blackshark v2 kullanıyorum bunun altında kalmasın. Ama rahat etmezsem zaten köşede duracak gibi. İlk deneyimim konfor önemli. ^^

Varsa önerin olabilir BlackShark V2 kullanıyorum bunun altında kalmasın. Ama rahat etmezsem zaten köşede duracak gibi. İlk deneyimim konfor önemli. ^^

Truthear hexayı biraz araştırdım sahne genişliği gayet yeterli ve ses kalitesi çok üstün diyorlar. Crinacle Red'e göre bariz şekilde daha iyi bir model fakat fiyat artıyor. En uygunu AliExpress'te orijinal satıcısında. Ben olsam alırdım.

Truthear hexayı biraz araştırdım sahne genişliği gayet yeterli ve ses kalitesi çok üstün diyorlar. Crinacle Red'e göre bariz şekilde daha iyi bir model fakat fiyat artıyor. En uygunu AliExpress'te orijinal satıcısında. Ben olsam alırdım.
Bana bunun aynısını bir tanıdığım kardeşim önerdi ikisini set olarak. Ses kartı Creative Sound blaster G6 yerine bunu buda senin attığın kulaklık ile aynısını amazondan önerdi. Fakat ilk kez IEM geçiceğim için rahatsız ederse iade edemeyeceğiz. O yüzden tereddütteyim. Ses kartını ilk etapta almayı düşünmüyorum. Zaten stokta yok Anakartım MSI Z690 A-PRO serisi.

Geri
Yukarı