Gaming laptop önerisi

Yanlış anlama da çalışırken 3060 i7 olanını gördüm. Tablet alsa daha iyi.
Bu bütçede buyurun önerin, bende elimdeki laptopumu satıp onu alayım. Bekliyorum.

TUF modellerin de ısınma sorunu varsa bile zaten 15.6 inç'lik bir laptop ister istemez ısınacak. Genelde 17.6 inç'ler oyun oynamaya daha yatkın modeller oluyorlar çünkü ekran ne kadar büyürse kasa da o kadar büyüyor. Kasası da büyük olduğu için ısıyı daha iyi yayabiliyor. Fakat küçük kasalı Laptop'ların içinde zaten tüm donanımlar sıkışık olduğu için daha kolay ısınıyor.
Hocam 15.6 inç Acer Nitro 5 kullanıyorum, Monster ve Asus Tuf kullanan tanıdıklarıma göre benim ısı değerlerim muazzam seviyede kalıyor. Gayet de sessiz çalışıyor ayrıca.

Son düzenleme:
Bu bütçede buyurun önerin, bende elimdeki laptopumu satıp onu alayım. Bekliyorum.

Hocam 15.6 inç Acer Nitro 5 kullanıyorum, Monster ve Asus Tuf kullanan tanıdıklarıma göre benim ısı değerlerim muazzam seviyede kalıyor. Gayet de sessiz çalışıyor ayrıca.
Satın Xbox Series S alıp bir de güzel monitor alın yine o kadar tutmaz. 10 kat daha iyi performans verir. 20k ya şu bilgisayarı alın diye tavsiye verecek değilim.

Geri
Yukarı