Gaming laptop önerisi

Hocam selam sence stok 16 RAM olan modelini mi alayım yoksa 8 alıp kendim mi yükselteyim hangisi daha mantıklı olur?
Hocam stok 16 ram 1x16'mı 2x 16'mı? 1x16 ise 8 olanı alın kendiniz 8 GB daha ekleyin. Ben öyle yaptım, RAM'i de kendim taktım. Eğer zarar vermeden değişim yaparsanız garanti dışı kalmıyor.

Hocam stok 16 RAM 1x16'mı 2X 16'mı? 1x16 ise 8 olanı alın kendiniz 8 GB daha ekleyin. Ben öyle yaptım, RAM'i de kendim taktım. Eğer zarar vermeden değişim yaparsanız garanti dışı kalmıyor.

Satıcıya bir sorayım hocam o durumu ben de tam emin değilim bir de aldığınız RAM'i atabilir misiniz rica etsem link olarak

Hocam stok 16 RAM 1x16'mı 2X 16'mı? 1x16 ise 8 olanı alın kendiniz 8 GB daha ekleyin. Ben öyle yaptım, RAM'i de kendim taktım. Eğer zarar vermeden değişim yaparsanız garanti dışı kalmıyor.

Sordum 1x16 da 2x8 de gelebilirmiş stoka bağlı diyor en temizi 8 alıp kendimiz 16 yapmak sanırım

Son düzenleme:
Satıcıya bir sorayım hocam o durumu ben de tam emin değilim bir de aldığınız RAM'i atabilir misiniz rica etsem link olarak

Sordum 1x16 da 2x8 de gelebilirmiş stoka bağlı diyor en temizi 8 alıp kendimiz 16 yapmak sanırım
Evet, 2X8 çok çok daha performanslı oluyor.

Sabah atayım hocam linkini olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı