Garantisiz faturasız kutulu ekran karti alınır mı?

Lukushi19

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Tekrardan bir sorum olacaktı ben sistem alacağım bugün ekran karti harici her şey kapalı kutulu sıfır ama sadece ekran karti faturasız garantisiz ama kutulu güvenlik etiketi üstünde. Sizce alayım mı F/P sistem?

Dostum.

Dostum her şey sıfır sadece ekran karti 2.el adam öyle satiyor.

Ekran kartının ikinci el olduğı bir sistem de diğer parçalar nasıl sıfır oluyor dostum? İlanda ise ilanın bir linkini atarmısın?

Kartın testlerini iste FurMark üzerinden 15-20 dakika. Fotoğraflarını at kartın arkasını orasını burasını falan.

Ekran kartının ikinci el olduğı bir sistem de diğer parçalar nasıl sıfır oluyor dostum? İlanda ise ilanın bir linkini atarmısın?

Kartın testlerini iste FurMark üzerinden 15-20 dakika. Fotoğraflarını at kartın arkasını orasını burasını falan.
kanka sistemin herşeyini sıfır topluyor 2. el temiz ekran ksrti alip onu takip satışa sunuyor muş 1 yıl da kendim garanti veriyorum diyor

Kanka sistemin her şeyini sıfır topluyor 2. el temiz ekran ksrti alip onu takip satışa sunuyor muş 1 yıl da kendim garanti veriyorum diyor

Ekran kartı ile 17k tutuyorsa alınır. Testlerini ve fotoğraflarını iste kartın buraya at yardımcı oluruz. Ekran kartı hariç diğer parçalar sıfır değilse alınmaz.

Merhaba. Tekrardan bir sorum olacaktı ben sistem alacağım bugün ekran karti harici her şey kapalı kutulu sıfır ama sadece ekran karti faturasız garantisiz ama kutulu güvenlik etiketi üstünde. Sizce alayım mı F/P sistem?
Garantisiz hiç bir şey alma derim. Bozuldumu iade edemessin eğer adam güvenilir değilse paran çöpe gider.

Discord paylaşmak yasak buraya fotoğraf atman yeterli testleri ve kartı.

FurMark testi iste işte dostum 15-20 dakika yapsın. Sonra video ya da fotoğraf atsın sende buraya at.

Garantisiz hiçbir şey alma derim. Bozuldumu iade edemezsin eğer adam güvenilir değilse paran çöpe gider.

Garantili istiyorsa sıfır alacak. İkinci el bakıyoruz burada testler iyi çıkarsa bir sorun olmaz.

Geri
Yukarı