Çözüldü Garuda Gaming Edition Linux AMD driver nasıl indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Flester

Centipat
Daha fazla  
Hocam renk doygunluğu gibi ayarları yapmak istiyorum ancak yapamıyorum. Veteran biri bana yardım etsin.

Çözüm
Hocam peki Digital vibrance ayarını nasıl yapacağım? Not ilk defa Linux kullanıyorum.

Ayarlar uygulamanızdaki renk ve ekran ayarlarına bir bakın. Belki orada seçenek vardır.

Eğer bir ayar yoksa ya da işe yaramıyorsa Vibrantlinux yazılımı yardımcı olabilir.
Hocam renk doygunluğu gibi ayarları yapmak istiyorum ancak yapamıyorum. Veteran biri bana yardım etsin.

Hangi AMD ekran kartını kullanıyorsun?

Güncel AMD kartların sürücüleri kernel ile birlikte geliyor ve AMD'nin Linux tarafında adrenaline gibi bir yazılımı yok.

Renk yönetimi için dağıtımının ayarlae uygulamaına veya vibrantlinux projesine bakabilirsin.

Güncel AMD kartların sürücüleri kernel ile birlikte geliyor ve AMD'nin Linux tarafında adrenaline gibi bir yazılımı yok.

Renk yönetimi için dağıtımının ayarlae uygulamaına veya vibrantlinux projesine bakabilirsin.
Rx 570 8gb hocam.

Hocam peki Digital vibrance ayarını nasıl yapacağım? Not ilk defa Linux kullanıyorum.

Ayarlar uygulamanızdaki renk ve ekran ayarlarına bir bakın. Belki orada seçenek vardır.

Eğer bir ayar yoksa ya da işe yaramıyorsa Vibrantlinux yazılımı yardımcı olabilir.

Çözüm

Hocam nasıl kullanıcam? Onun hakkında birşey bulamadım internette.

Hocam uygulama bu resimde olduğu gibi değil. Yazılım seçicem Witcher 3 çıkmıyor. Steam'İ seçiyorum olmuyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü_20240504_114353.png
    Ekran Görüntüsü_20240504_114353.png
    103,4 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Hocam nasıl kullanacağım? Onun hakkında bir şey bulamadım internette.

Hocam uygulama bu resimde olduğu gibi değil. Yazılım seçeceğim Witcher 3 çıkmıyor. Steam'i̇ seçiyorum olmuyor.

Oyunu açınca Alt+Tab atıp ismine bakın. Genelde steam_apP_573747 gibi bir şey oluyor. Onu ekleyin.

Oyunu açınca Alt+Tab atıp ismine bakın. Genelde steam_apP_573747 gibi bir şey oluyor. Onu ekleyin.
Sağ olun hocam.

Hocam bulamadım oyunu açtığımda.

Hocam selamlar değiştirdim linux sistemimi ama bu seferde başka bir sorunla karşılaştım. Endavour linux'a geçtim bu seferde renk profilini ayarlayamıyorum.

Hocam selamlar değiştirdim linux sistemimi ama bu seferde başka bir sorunla karşılaştım. Endavour linux'a geçtim bu seferde renk profilini ayarlayamıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı