GeForce GTX 880M Ekran Kartına Sahip Asus ROG G750

Asus en dandik hazır kasalarında bile parça değişimi sonrası oluşacak durumlara garanti sağlayan bir firma. Üst düzey bir cihazında MXM slotunu tabii ki unutmayacaktır. G750'de MXM slotu mevcut ve ekran kartınızı upgrade edebilirsiniz.

Teşekkürler. MSI GS ve GE serisi biraz daha şekil olarak iyiydi ondan sordum. Biraz baktım ama bir tek MSI'ın GT modellerinde varmış galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS’un yeni ROG serisi oyuncu dizüstü bilgisayarı G750JZ artırılmış performansı, overclock’lu ekran kartı ve oyunculara hitap eden tasarımıyla zirve noktasını...
s0WV4JIcPwY

Daha fazlası...
Hocam hala Asus G750JZ bulamadım internette.

Hadi canım, buldun demek. Hiç akıl edemedim oraya bakmayı.
Sadece mağazalarda yazıyor kardeşim, görmüyor musun? Ben internetten sipariş vereceğim.
Mağazalarda yazıyorsa git en yakın şubeye parasını öde, getirsinler ürünü sana. (İnternetten alışveriş yapacağına göre kredi kartı kullanacaksın. Yani bu da demek oluyor ki şubeden satın almanı engelleyecek hiç bir durum yok. En kötü ihtimal telefon ile sipariş verirsin.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı