GeForce GTX 880M Ekran Kartına Sahip Asus ROG G750

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
ASUS’un yeni ROG serisi oyuncu dizüstü bilgisayarı G750JZ artırılmış performansı, overclock’lu ekran kartı ve oyunculara hitap eden tasarımıyla zirve noktasını...
s0WV4JIcPwY

Daha fazlası...

Çok düz ya... 6500 tl istemeyi biliyorlar. GT70 gibi biraz süsleseydiler bari. Bir de kaç yıldır aynı tasarım çıkıyor. (Özellikle MSI için konuşuyorum.) Artık tasarımı biraz daha geliştirmeliler.

Bu düz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :) Tabi ki dış görünüşü çok iyi Lamborghini'ye benziyor da klavye tarafını çok sade buluyorum.
Tasarım da ve ekran çözünürlüğünde hiçbir değişiklik yok. Bende razer ''the new blade'' almaya karar vermiştim ancak fikrimi değiştirdim çünkü watch dog ve yeni çıkıcak assassins creed unity oynamak istiyorum. Tıpkı geçen senelerde olduğu gibi incelik ve sadeliğe önem vermemişler. Asus un bu tip ürünlerde tek düşündüğü en iyisi performansa sahip olanı çıkarmış olmak.

Tasarım da ve ekran çözünürlüğünde hiçbir değişiklik yok. Bende razer ''the new blade'' almaya karar vermiştim ancak fikrimi değiştirdim çünkü watch dog ve yeni çıkıcak assassins creed unity oynamak istiyorum. Tıpkı geçen senelerde olduğu gibi incelik ve sadeliğe önem vermemişler. Asus un bu tip ürünlerde tek düşündüğü en iyisi performansa sahip olanı çıkarmış olmak.
Şimdi baktım da onunda tasarımı çok iyi değil. Aynı şekilde klavye tarafı bomboş. Bir tek touchpad mi yoksa nintendolardaki gibi ikinci ekrana benzeyen bir ekran var ne olduğunu tam anlamadım. Gördüğüm kadarıyla tek iyi yanı ince olması ki o da oyun laptopunda ne kadar önemli tartışılır... Yani MSI'ın yaptığı gibi olmalı işte bir sürü ekstra tuş filan... O klavye çevresi dopdolu olmalı. Mesela Msi'da GT serisinde klavyeyi kasaya göre küçük buluyorum. Kenarlardan baya boşluk var. Ayrıca cihazda tek fan var. Biraz daha geliştirilip böyle artık milimetrik hesaplar yapılarak en mükemmel tasarıma ulaşılabilir. Alienware filan çok kaba ya dikdörtgen tarzı sert hatlardan hoşlanmıyorum ben şahsen.

Asus ROG G750 veya MSI GE70 Serisinde sonradan ekran kartı değiştirebiliyor muyuz? MSI GT serisinde bu mümkün, bu sebeple sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı