GeForce NOW pakete ekleme yapma nasıl işliyor?

Yusuko

Hectopat
Daha fazla  
GeForce NOW da 1 aylık paket almıştım deneme amaçlı, beğendim. Şimdi indirim bitmeden 3 aylık almak istiyorum ama 1 ayımın üstüne mi ekleniyor 3 ay yoksa 3 ay direkt başlıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ayın üstüne ekleniyor.

Emin misiniz, benim bildiğim eklemeye izin vermiyor alınan her paket aldığınız an başlıyor.

Nasıl olmuyor olması lazım.

Ben daha önce bununla ilgili iletişime geçmiştim 6 aylık paketimin bitmesine 1 ay varken 1 yıllık pakete indirim gelmişti. İndirim süresi bitmeden eklemek istedim olmadığını ve alınan paketin hemen başladığı bilgisini verdiler.

Şimdi satın almaya girince baktım paket alınan andan itiraben başlıyormuş kötü oldu bu :pCevaplar İçin Teşekkürler.

Emin misiniz, benim bildiğim eklemeye izin vermiyor alınan her paket aldığınız an başlıyor.

Yakın zamanda gördüğüm bir hesapta 3 aylık üyelik paket alınmıştı üstüne tekradan 1 aylık alınmış halde vardı paketler sekmesinde 2 adet paket gözüküyordu tarihsel olarak da 3 ay bittiği gibi 1 başlıyordu.

Şimdi satın almaya girince baktım paket alınan andan itiraben başlıyormuş kötü oldu bu :pCevaplar İçin Teşekkürler.

Bittiğinde alırsınız tabi o arada fiyatı artabilir

Yakın zamanda gördüğüm bir hesapta 3 aylık üyelik paket alınmıştı üstüne tekradan 1 aylık alınmış halde vardı paketler sekmesinde 2 adet paket gözüküyordu tarihsel olarak da 3 ay bittiği gibi 1 başlıyordu.

Bilmiyorum değiştiyse kural iyi olurdu, indirime girdikçe alırdım ama yeni fiyattan satabilmek için (sürekli zam geliyor malum) buna izin vermiyorlar.

Bittiğinde alırsınız tabii o arada fiyatı artabilir.

Bilmiyorum değiştiyse kural iyi olurdu, indirime girdikçe alırdım ama yeni fiyattan satabilmek için (sürekli zam geliyor malum) buna izin vermiyorlar.

Buna bakabilirsiniz demeye çalıştığınızı şey buysa.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-28-21-42-15-758_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-28-21-42-15-758_com.miui.gallery.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı