Oyun GeForce NOW Sonbahar Fırsatı!

Kiznaiver

Kilopat
Makaleler
1
Yer
whitechapel
Daha fazla  
GeForce NOW'ın 1 aylık ve 3 aylık paketlerine mükemmel bir sonbahar indirimi geldi. 1 aylık paket şuanda 120TL yerine 90TL ve 3 aylık paket ise 270TL'den 190TL'ye düşmüş bulunmakta.

Maalesef TL'nin değer kaybı yüzünden GeForce NOW çok sık zamlanıyor ama şuan uygun bir fiyata inmiş. Kötü bir bilgisayarınız ama ortalama 30Mbps internetiniz varsa bu fırsat kaçmaz.

Fazla fiyat, kötü hizmet. 50 MBPS internetle piksel piksel oynayacaksam ne anlamı var bu sistemin? Mecburen oynayamadığım oyunları bitirmek için almıştım 1-2 kere.

100Mbps internetim var arada piksellenme oluyor onun dışında memnunum daha aşağı internetlerde nasıl olur bilmiyorum.

Güya sistem istemeyen bir uygulama, ve saçma sapan packet loss hatası verip duruyor, halbuki öyle birşey yok, ayroyetten intel mobile chipset kullanarak oyuna bile giremedim, niyeymiş nvidia destekli değilmiş, hani sistem istemiyordu ? Hahaha

GeForce NOW'ın 1 aylık ve 3 aylık paketlerine mükemmel bir sonbahar indirimi geldi. 1 aylık paket şu anda 120TL yerine 90TL ve 3 aylık paket ise 270TL'den 190TL'ye düşmüş bulunmakta.

Maalesef TL'nin değer kaybı yüzünden GeForce NOW çok sık zamlanıyor ama şu an uygun bir fiyata inmiş. Kötü bir bilgisayarınız ama ortalama 30Mbps internetiniz varsa bu fırsat kaçmaz.

VPN ile Hollanda'ya bağlanıp oradan oynuyorum parası olmayan kişiler bu yöntemi kullanabilir.

VPN ile Hollanda'ya bağlanıp oradan oynuyorum parası olmayan kişiler bu yöntemi kullanabilir.
Türkiye serverinde bile aşırı pikselleşiyor, VPN ile bağlantıda sıkıntı çıkmıyor mu?

Türkiye serverinde bile aşırı pikselleşiyor, VPN ile bağlantıda sıkıntı çıkmıyor mu?

50 MB internnete sahibim Hollanda ile bağlanıp oyuna girince VPN'i kapatıyorum çok fazla görüntü kötüleşmiyor biraz normal halinden kötü o da GT 730 sistem ile Control oynamaya değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı