GeForce NOW Stabil nasıl oynanır?

Lexov

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, geçenlerde GeForce NOW satın aldım. Ancak stabil bir şekilde kullanamıyorum ayarlarda birkaç seçenek var. Bit hızı, çözünürlük vb. bu ayarlarım nasıl olmalı? Kablosuzla bağlanıyorum, 2.4GHz kullanıyorum. Download ve uploadım ekte mevcut.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2022-01-30 203854.png
    Ek Açıklama 2022-01-30 203854.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 158
Merhaba, geçenlerde GeForce NOW satın aldım. Ancak stabil bir şekilde kullanamıyorum ayarlarda birkaç seçenek var. Bit hızı, çözünürlük vb. bu ayarlarım nasıl olmalı? Kablosuzla bağlanıyorum, 2.4GHz kullanıyorum. Download ve uploadım ekte mevcut.

Hocam internet yetmiyor olabilir sınırın oralarda sizin internet.

Ben zaten aha 1 Mbps az olsa oynayamaz demiyorum ki sınıra yakın arada 8 Mbps fark var bu aşırı bir fark değil belki ondan oynayamıyordur dedim.
Bilginiz olmayan konularda yorum yapmayin o zaman bir dahakine, ben kaynaklarim ile beraber sunuyorum bilgilerimi. Bir de yuksekten konusmussunuz "cocuk, kendini havali mi saniyorsun" gibi. Bence siz bir ceki duzen verin bu hallerinize, yakismiyor.

1643565056278.png

Ben ayar kısmını bu şekilde yaptım. Normalde sizin internet hızınız 1080P desteklese de stabil olmayabilir. Ben 25 Mbps ile 1080P denediğimde yayın sürekli 30 FPS oluyordu. Ayrıca kablolu bağlanarak daha rahat oynarsınız.

Eki Görüntüle 1289000

Ben ayar kısmını bu şekilde yaptım. Normalde sizin internet hızınız 1080P desteklese de stabil olmayabilir. Ben 25 Mbps ile 1080P denediğimde yayın sürekli 30 FPS oluyordu. Ayrıca kablolu bağlanarak daha rahat oynarsınız.
senin downloadın ne 50mbps yapmışsın ben böyle yaparsam stabil olacağını sanmıyorum
100 Mbps alanlar bile stabil oynayamıyor hocam. Bilgisayar kullanıyorsanız kablolu bağlanmayı deneyin.
laptop kullanıyorum

Geri
Yukarı