GeForce NOW Stabil nasıl oynanır?

Merhaba. 27 Mbps var bende de ama bugün nedense sürekli takılmalarla oynuyorum GeForce NOW Premium'u daha yeni satın aldım Adana da oturuyorum ve büyük ihtimal pazar günü olduğu için böyle 2.4 GHz gösteriyor.
1643569005624.png

Merhaba. 27 Mbps var bende de ama bugün nedense sürekli takılmalarla oynuyorum GeForce NOW Premium'u daha yeni satın aldım Adana da oturuyorum ve büyük ihtimal pazar günü olduğu için böyle 2.4 GHz gösteriyor. Eki Görüntüle 1289117

2.4 Ghz ile 500 megabit olsa bile stabil kullanamazsın, ethernet yada 5 ghz kullanacaksın.

2.4 GHz GFN için çoğunlukla yetersiz gecikmeyi ve kare kaybını arttırdığı için. Modeme uzaksanız çok stabil de olmadığından görüntüde yüksek miktarda bozulmalar olabiliyor. Mümkünse 5 GHz veya ethernet bağlantısına geçerseniz sorun muhtemelen çözülür.

5 GHz'e nasıl geçeceğim?

2.4 GHz GFN için çoğunlukla yetersiz gecikmeyi ve kare kaybını arttırdığı için. Modeme uzaksanız çok stabil de olmadığından görüntüde yüksek miktarda bozulmalar olabiliyor. Mümkünse 5 GHz veya Ethernet bağlantısına geçerseniz sorun muhtemelen çözülür.

Geri
Yukarı