GeForce NOW üyelik alınır mı?

Ben 100Mbps türkcell fiber ile çok verimli şekilde 1 yıl kadar kullandım. Bazı sorunlar yaşadım ama deneyimlerim genellikle olumlu yöndeydi. Abonelik bittikten sonra kendi bilgisayarıma dönüş yaptım ve yarrabi şükür dedim. Çok iyi internet olsa da gecikme süreleri bence hatrı sayılır şekilde anlaşılıyor.

Özellikle FPS oyunlarını oynamayı düşünenler, rekabetçi oyunlar oynamayı düşünenler 2 kez düşünsün. Bulut oyun kategorisi hiçbir zaman kendi bilgisayarınızda oynadığınız deneyimi veremiyor. Hikayeli oyunlarda sorun yaşamazsınız ama gecikme yaşamazsınız anlamına da gelmez.

Üyeliği alırsam oyunları ücretsiz şekilde indiremeyecek miyim?

RTX 3050 Ti 32 GB RAM i7 11800SIStemle iyi oynayamaz miyim?
Nasıl yani? Hayır sana oyun vermiyor senin kendi steam epic gibi hesabın olmalı hesabına girip oynuyorsun sana sadece pc kiralıyorlar. Sistemden ziyade kendi bilgisayarın gibi hissettirmiyor gecikme filan oluyor.

Ben 100Mbps türkcell fiber ile çok verimli şekilde 1 yıl kadar kullandım. Bazı sorunlar yaşadım ama deneyimlerim genellikle olumlu yöndeydi. Abonelik bittikten sonra kendi bilgisayarıma dönüş yaptım ve yarrabi şükür dedim. Çok iyi internet olsa da gecikme süreleri bence hatrı sayılır şekilde anlaşılıyor.
Aynen çok garip şekilde gecikmeyi hissediyor insan ve rahatsız ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı