Yazılım GeForce NOW yaz kampanyası!

Ödeme yapabilen var mı? 5 ayrı kart ile denedim ödeme yapamıyorum.
Ben sabah aldım. Hiç sorun olmadı. Ama satın ala tıkladıktan sonra rahat 3dk oyalamıştır. yüklenme ekranı ile Sistemleri yavaş çalışıyor sanki.

Günlük 1 2 saat oynayan biri asla almamalı. Avrupa'da bedava sıra bekletmeden saatlik oturum daha güzel. GAME+ para verenleri bile sıra bekletiyor.

2 arkadaş ortak girmekte mantıklı olabilir. Biriniz sabahları diğeri akşamları oynar filan. Ortak kütüphane kasarak çokça oyunda alırsınız.

Merak ettiğim bur mevzu var, her ne kadar Türkiye de açık olmamasına rağmen Xbox'un kendi Cloud servisi var, Game Pass alınca kütüphanenin çoğunu oynayabiliyorsunuz, Xbox kendi hizmeti dururken neden GeForce NOW'a böyle bir izin versin ki?

İngiltere davası yüzünden olabilir. Xbox rekabeti bitiriyormuş Cloud sektöründe bu yüzden Nintendo dahil her sistem ile anlaşmaya gittiler.

Ben sabah aldım. Hiç sorun olmadı. Ama satın ala tıkladıktan sonra rahat 3dk oyalamıştır. Yüklenme ekranı ile sistemleri yavaş çalışıyor sanki.

2 arkadaş ortak girmekte mantıklı olabilir. Biriniz sabahları diğeri akşamları oynar filan. Ortak kütüphane kasarak çokça oyunda alırsınız.

İngiltere davası yüzünden olabilir. Xbox rekabeti bitiriyormuş Cloud sektöründe bu yüzden Nintendo dahil her sistem ile anlaşmaya gittiler.

Ulan iyice şamar oğlanına döndü, en az satan konsol en çok da ona vuruyorlar :D

Sadece Game Pass kütüphanesinden yararlanacaklar için tavsiye etmiyorum, VPN ile baglandiginizda zaten xCloud aktif oluyor, 1 aylık GFN yerine 15 TL daha koyup 3 ay Game Pass Ultimate alabilirsiniz. (eger internetiniz GFN de iyi bir performans çıkarıyorsa xCloud da da çıkarır, VPN zaten açtıktan sonra kapadığınız için etki etmiyor, denendi onaylandı.)

Bence hayir 70 Ile oynuyorum cok az ancak drop girebiliyor bir de oyuna gore degisir

Hocam önemli olan internetin ne kadar fazla olup olmaması değil, stabil olması diye biliyorum. Genelde fiber kullanıcıları bu yüzden avantajlı oluyor.

Uygulama ayarlarında hız limitini 32-33 civarına ayarlarsa çok rahat kullanabilir.

Hocam önemli olan internetin ne kadar fazla olup olmaması değil, stabil olması diye biliyorum. Genelde fiber kullanıcıları bu yüzden avantajlı oluyor.

Uygulama ayarlarında hız limitini 32-33 civarına ayarlarsa çok rahat kullanabilir.
Aynen dediğiniz gibi. Benim internetim 16Mbps GeForce NOW üzerinden 500 saat oyun oynamışımdır. Drop, pikselleşme çok nadir oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı