Getcontact güvenli midir?

Rehberini dışa aktarıp tüm kişileri telefonundan ve SIM kartından silersen uygulamayı rahatça indirip başkalarının seni nasıl kaydettiğini öğrenebilirsin. İşin bittikten sonra da uygulamayı silip tekrar kişilerini çıkarttığın dosyadan geri indirebilirsin

Rehberini dışa aktarıp tüm kişileri telefonundan ve SIM kartından silersen uygulamayı rahatça indirip başkalarının seni nasıl kaydettiğini öğrenebilirsin. İşin bittikten sonra da uygulamayı silip tekrar kişilerini çıkarttığın dosyadan geri indirebilirsin
Ya da telefonda Samsung Güvenli Klasör gibi ikinci bir alan varsa oraya uygulamayı kurabilirsin, oradaki rehber boştur.

Zahmet edip cevap verenlere teşekkür ederim. Fakat bu konuyu isteyek açmadım. Farklı bir konuda (yine Getcontact'la alakalı, başlığı "Getcontact nedir?") bu soruyu sormuştum ve moderatörler adıma yeni bir konu açmış. Yanlış anlamayın uygulamayı kullanmak gibi bir niyetim yok sadece böyle güvenilir olmayan uygulama nasıl Play Store'de yer alıyor, onu sormak istemiştim. Tabii her uygulamanın açıkları var. Bir şekilde veriler sızabiliyor. Moderatörler böyle uygun gördü.

Yeni konular

Geri
Yukarı