Gıda GetirYemek 50 TL indirim

Öyle bir hakları var mı? O zaman kupon bizde geçersiz desinler? Hangi restoran acaba öğrenebilirmiyim? Yerel mi?
Böyle bir şey var mı ya şikayet edin müşteri temsilcisini arayın. İlk defa duyuyorum bu arada.
Geçmiş siparişlerimi kontrol ettim kupon kullandığım bir siparişimi(bu ayın başında) daha iptal etmişlerdi ben de sinirlenip hemen diğer telefondan kupon kullanmadan sipariş verdim kuponlu olanı iptal edip kuponsuz olanı onaylamışlardı.
Bugün hata edip sipariş verdik gene iptal ettiler.

Benim işletme sahiplerinden duyduğuma göre kuponları şirket karşılamıyor kuponlar bizim cebimizden gidiyor diyorlar.

Hocam hiç sanmıyorum böyle olduğunu. Öyle olsa restoranların kuponu isteyip istemedikleri sorulurdu. Bu kodlar her restoranda geçerli. Zaten komisyon kesiyor getir bir de bunlar ceplerinden çıkıyorsa zarar ediyorlar aylardır. Ben 10 farklı restorandan 50 kere kodla sipariş vermisimdir biri bile iptal etmedi. Fişte de bu 50 tl indirim gözükmüyor zaten.

Hocam hiç sanmıyorum böyle olduğunu. Öyle olsa restoranların kuponu isteyip istemedikleri sorulurdu. Bu kodlar her restoranda geçerli. Zaten komisyon kesiyor getir bir de bunlar ceplerinden çıkıyorsa zarar ediyorlar aylardır. Ben 10 farklı restorandan 50 kere kodla sipariş vermisimdir biri bile iptal etmedi. Fişte de bu 50 tl indirim gözükmüyor zaten.
Aynen söylediğiniz gibi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar siz şaka mısınız sadece fikrimi söyledim 3 yıl önce de 50 TL idi adamlar zarada mıydı 50 TL indirim yeterli değil bence.
Haklısın bu arada gayet. Burdaki çoğu kişi 50 tl indirimle ya çiğköfte ya döner alıyor. 3 yıl önce indirimle hamburgerler çok uyguna geliyordu.

Geri
Yukarı