Gıda GetirYemek 80 TL'ye 50 TL indirim kodu!

Fiyatlar çok uçuk, Trendyol diğerlerine nazaran minimum tutarda ve fiyat olarka daha iyi. Mevcut bulunan yerde uygun ise gayet değerlendirilir bu fırsat.

Trendyol'da da minimum sepet tutarı saçmalığı var, indirim dahil ödediğin toplam tutarmin sepet tutarının üzerinde olmak zorunda, Getir'de bu yok en azından.

Trendyol'da da minimum sepet tutarı saçmalığı var, indirim dahil ödediğin toplam tutarmin sepet tutarının üzerinde olmak zorunda, Getir'de bu yok en azından.
Ondan bahsetmiyorum, alt limit olayında minumum tutara takılma sizin dediğiniz olay. Getir'de restorantların minimum tutarları yüksek olduğundan bahsediyorum Trendyol'a nazaran.

Ondan bahsetmiyorum, alt limit olayında minimum tutara takılma sizin dediğiniz olay. Getir'de restorantların minimum tutarları yüksek olduğundan bahsediyorum Trendyol'a nazaran.

Hocam benim bulunduğum şehirde aynı hemen hemen min sepet tutarı. Değişen bir şey bence şehre göre.

Son düzenleme:
Getir bunlari yapmadan once cokmuyordu, bunu da simdi cokunce anladim, daha cok kullanilmaya baslanmis. Bu olaylardan once yogunluktan cokmuyordu yani. Yemeksepeti yapiyordu indirim kod olayini cokca. Simdi Yemeksepeti yapmayip getir yapiyor (Yemeksepeti yaptigini gormedim bayagidir, belki o da arada yapiyordur). İyi indirim kodlari veriyorlar.

Geri
Yukarı