GG Software'da SteelSeries Arctis Prime görünmüyor

• Konuyu başlatan ferr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 120

ferr

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
[/b]s[b]
SteelSeries Arctis Prime, GG Software'de Engine kısmında görünmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Arctis Prime, gg Software'de Engine kısmında görünmüyor.

Uygulama daha öncesinde kurulduysa tekrar kurmayı dener misiniz ya da sürüm güncellemeyi.

Uygulama daha öncesinde kurulduysa tekrar kurmayı dener misiniz ya da sürüm güncellemeyi.
Deniyorum.

Hala gözükmemekte, 2 tane jak girişi ile bağladım, mic ve kulaklık olarak. Yanlış bağlamış olabilir miyim? Kulaklıktaki çıkışı da micro-usb gibi bir şeyden.

Deniyorum.

Hala gözükmemekte, 2 tane jak girişi ile bağladım, Mic ve kulaklık olarak. Yanlış bağlamış olabilir miyim?

Girişler renkliyse genelde pembe olan Mic yeşil olan kulaklık olur programdan bağımsız kulaklığa ses geliyor mu medyalardan?

Ses çok rahat geliyor, sadece Engine kısmında gözükmüyor ürün.

Yabancı kaynaklarda uygulamayı silip yüklemeni eğer olmadıysa yüklenmiş olanı Update etmeni söylüyor bakıyorum çözümlere :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kaynağa bir bakabilirsin @ferr

Yabancı kaynaklarda uygulamayı silip yüklemeni eğer olmadıysa yüklenmiş olanı Update etmeni söylüyor bakıyorum çözümlere :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kaynağa bir bakabilirsin @ferr
Yine olmadı, bilmiyorum.

Geri
Yukarı