Ghostrunner'da birinci aşamayı tamamladıktan sonra hata veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

dante sparda

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 gb lpddr5 4800mhz
Ekran kartı
intel uhd graphics
İşlemci
i5-12450h
Ghostrunner 1 de birinci aşamayı tamamlayıp asansöre bindikten sonra continue seçeneğine basınca oyun resimdeki hatayı veriyor. Hem oynanamaz hale geliyor hem de kendini hep ön planda tutuyor kapanmıyor da açtığım diğer programlar, oyunlar vb. hep arka planda kalıyor.

Bulabildiğim tek çözüm başlat sekmesinden oturumu kapat aç yapmak.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-10 215419.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-10 215419.png
    480,6 KB · Görüntüleme: 14
  • Ekran görüntüsü 2024-05-10 215039.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-10 215039.png
    396,8 KB · Görüntüleme: 8
CTRL ALT DEL yapıp exe'yi kapatabiliyor musun? Kapanırsa en azından reset atmaktan kurtulursun.
Onun dışında ekran kartı kaynaklı error veriyor. Unreal Engine desteklemiyor mu acaba?
Güncellemesi falan varsa yapıp dene.

CTRL alt del yapıp EXE'yi kapatabiliyor musun? Kapanırsa en azından reset atmaktan kurtulursun.
Onun dışında ekran kartı kaynaklı error veriyor. Unreal Engine desteklemiyor mu acaba?
Güncellemesi falan varsa yapıp dene.

En az iki kere hata esnasında CTRL Shift del, CTRL Shift ESC, CTRL Shift Windows b(kombinasyon bu muydu hatırlamıyorum tam),Alt Tab gibi kombinasyonları denedim ama CTRL alt del aklıma gelmedi onu da deneyeceğim en kısa sürede ayrıca ne tür bir güncelleme yapmam gerekiyor onu bilmiyorum.

En az iki kere hata esnasında CTRL Shift del, CTRL Shift ESC, CTRL Shift Windows b(kombinasyon bu muydu hatırlamıyorum tam),Alt Tab gibi kombinasyonları denedim ama CTRL alt del aklıma gelmedi onu da deneyeceğim en kısa sürede ayrıca ne tür bir güncelleme yapmam gerekiyor onu bilmiyorum.

Intel'in sitesinde ya da masaüstü sağ altta Intel driverından güncelleme var mı diye kontrol edebilirsin.

Intel'in sitesinde ya da masaüstü sağ altta Intel driverından güncelleme var mı diye kontrol edebilirsin.

Okey teşekkürler.

Yaptım güncelleştirmeyi oynanabilir hale geldi bu sefer de ikinci aşamadayken başka bir hata verip yine aynı sorun çıktı neyse sanırım oyunu oynayamayacağım zorla güzellik olmaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı