Gigabyte 4070 Super Windforce 3X O.C sistem iyi mi?

Dostlar topladığım sistem sizce uygun mu? İki farklı siteden topladım neredeyse aynı fiyat ancak birinde ekran kartı Galax 4070 Super 2X O.C 12 GB diğerinde Gigabyte 4070 Super Windforce 3X O.C 12 GB hangisini seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte Windforce 4070 kullanıyorum 5 aydır.

Hocam memnun musun performansından? Sıcaklığı vs sıkıntı ediyor mu?

4070 super ekran kartı alacağım bende ama kimse gigabyte windforce tavsiye etmedi. Galax 3x olanı almanı tavsiye ederim bu iki kart

4070 Super ekran kartı alacağım bende ama kimse Gigabyte Windforce tavsiye etmedi. Galax 3X olanı almanı tavsiye ederim bu iki kart yerine.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam Galax'ın o iki kartının arasındada çok fark yok deniyor yalnızca 1 2K civari fiyat farkı varmış performans açısından ne gibi bir fark var ikisi arasında?

bir konuda @Telefonunu Çıkra hocam bilgilendirmişti Galax'lar arasındaki farkı

"EX : Normal versiyonun geliştirilmiş, paket olarak bi tık daha doldurulmuş hali
ST : EX in hemen ensesindeki model. Ufak bir Mhz ve tasarım farkı var. Yine de kaliteli (SG den ucuz ise)
SG : Markanın en üst segment modeli."

şeklinde yazmıştı. EX giriş modeli ST orta SG en üst segmenti Galax'ın.

Ben taksitle almak istediğim için Galax çok mantıklı olmadı benim için o yüzden Msi Gaming X Slim aldım.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam Galax'ın o iki kartının arasındada çok fark yok deniyor yalnızca 1 2K civari fiyat farkı varmış performans açısından ne gibi bir fark var ikisi arasında?

bir konuda @Telefonunu Çıkra hocam bilgilendirmişti Galax'lar arasındaki farkı

"EX : Normal versiyonun geliştirilmiş, paket olarak bi tık daha doldurulmuş hali
ST : EX in hemen ensesindeki model. Ufak bir Mhz ve tasarım farkı var. Yine de kaliteli (SG den ucuz ise)
SG : Markanın en üst segment modeli."

şeklinde yazmıştı. EX giriş modeli ST orta SG en üst segmenti Galax'ın.

Ben taksitle almak istediğim için Galax çok mantıklı olmadı benim için o yüzden Msi Gaming X Slim aldım.
EX değil. 1-CLİCK de EX yoksa o giriş oluyor.
1715609812280.png

1715609846086.png

Memnunum şükür bir sorun yaşamadım şu ana kadar 1080p Ultra ayarda Max 64 65 gördü sıcaklık grafikleri yüksek oyunlarda haricinde boşta 23 ila 33 derece arasında gidip geliyor

Geri
Yukarı