Gitara başlangıç, devamını getirme hevesi oluşturma ve sıkılmamak

10 yıl heavy metal çaldıktan sonra geriye dönüp baktığımda bu tarzın bana hiçbir şey öğretmediğini çok geç fark edebilmiştim.

Hocam konudan bağımsız, neden böyle düşünüyorsunuz biraz bahseder misiniz? Benim de heavy metal tarzına ilgim var ve ona yönelik öğrenmeye çalışıyorum, ne gibi eksileri oldu sizde?

Hocam konudan bağımsız, neden böyle düşünüyorsunuz biraz bahseder misiniz? Benim de heavy metal tarzına ilgim var ve ona yönelik öğrenmeye çalışıyorum, ne gibi eksileri oldu sizde?
Kalıpsal bir çalım sitili. Power chord basarak gitar çalıyorsun. Akor nedir, çoklu armoni nedir? Öğrenemiyorsunuz.

Bir gitar eğitmeni bulmuştum onun yönlendirmesiyle bugün Schecter Sgr c-1 gitar ve Blackstar v3 20w amfi aldım. 10 bin tl gitar. 7 bin tl amfi. Kabloyu da 800TL' ye aldım. Yani hepsi 17.8000 tl tuttu. Dore müzik mağazasından aldım. Şu anda indirim var. Mağazada nakit alınca %10 civarı ek bir indirim de yapıyorlar pazarlıkla. 2. el farklı versiyonlarda bulmuştum ama sonra sıfır almak istedim üç beş daha fazla veririm en fazla diye düşündüm velhasıl

Geri
Yukarı