Glorious GMMK 2 QTR alınır mı?

Yeserıroglu

Centipat
Daha fazla  
Gaming gecesi özel.
Glorious gmmk 2 qtr modüler hotswap mekanik compact RGB siyah klavye.

Glorious GMMK2 QTR Modüler Hotswap Mekanik Compact RGB Siyah Klavye

Alınır mı sizce?

Çöp fiyat çöp klavye.
Çöp klavye derken neye dayanarak söylüyorsun bunu anlamadım gidipte rampage gibi markalarla övünüp bunu yazman saçma.

Gaming gecesi özel.
Glorious gmmk 2 qtr modüler hotswap mekanik compact RGB siyah klavye.

Eki Görüntüle 2166669

Alınır mı sizce?
Hocam ben sipariş ettim trendyoldan araştırdım güzel klavye ben beyaz ekipman diziyorum bunun beyazını aldım zaten glorious markası kaliteli klavye mouse yapıyor rahatlıkla alabilirsin driverdan tepkime süresini ayarlayabiliyorsun 2ms veya 1ms olması lazım ama senin için beyaz siyah fark etmiyorsa daha uyguna klavyeler var buna bu kadar para vermene gerek yok ben bu fiyata daha güzel bir beyaz klavye göremediğim için aldım.

Çöp klavye derken neye dayanarak söylüyorsun bunu anlamadım gidipte rampage gibi markalarla övünüp bunu yazman saçma.

Hocam ben sipariş ettim trendyoldan araştırdım güzel klavye ben beyaz ekipman diziyorum bunun beyazını aldım zaten glorious markası kaliteli klavye mouse yapıyor rahatlıkla alabilirsin driverdan tepkime süresini ayarlayabiliyorsun 2ms veya 1ms olması lazım ama senin için beyaz siyah fark etmiyorsa daha uyguna klavyeler var buna bu kadar para vermene gerek yok ben bu fiyata daha güzel bir beyaz klavye göremediğim için aldım.
Nerede övünmüşüm :D Evet çünkü bu klavye bir çöpten ibaret :)

Kanka aynı fiyat bandında önereceğin klavye var mı?

Bütçe nedir?

Çöp klavye derken neye dayanarak söylüyorsun bunu anlamadım gidip de Rampage gibi markalarla övünüp bunu yazman saçma.

Hocam ben sipariş ettim Trendyol'dan araştırdım güzel klavye ben beyaz ekipman diziyorum bunun beyazını aldım zaten Glorious markası kaliteli klavye mouse yapıyor rahatlıkla alabilirsin driverdan tepkime süresini ayarlayabiliyorsun 2ms veya 1ms olması lazım ama senin için beyaz siyah fark etmiyorsa daha uyguna klavyeler var buna bu kadar para vermene gerek yok ben bu fiyata daha güzel bir beyaz klavye göremediğim için aldım.

Çöp bir klavye. Bilinçsiz yorum yapmayın. Klavyenin elde tutulur bir yanı yok. Fiyatını da hak eden bir model değil zaten.

Bütçe 2500 3000 TL arası şu an kullandığım dandik bir klavye artık bozuldu bozulacak o yüzden almak istiyorum genelde FPS oyunları oynuyorum.

Bütçe nedir?

Çöp bir klavye. Bilinçsiz yorum yapmayın. Klavyenin elde tutulur bir yanı yok. Fiyatını da hak eden bir model değil zaten.

Bütçe 2500 3000 TL arası FPS oyunları oynuyorum genelde şu an kullandığım klavye 100 TL'lik zamanında aldığım dandik mekanik hisli bir klavye.

Bütçe 2500 3000 TL arası şu an kullandığım dandik bir klavye artık bozuldu bozulacak o yüzden almak istiyorum genelde FPS oyunları oynuyorum.

Bütçe 2500 3000 TL arası FPS oyunları oynuyorum genelde şu an kullandığım klavye 100 TL'lik zamanında aldığım dandik mekanik hisli bir klavye.

Dracula Castle öneririm.

GMK67 toplayabilirsiniz.

Gmk67 toplayacaksan AliExpress'de ki her ürün için yeni bir hesap açıp satın al. Switch 90pcs olarak alınacak.

Dracula Castle öneririm.

Gmk67 toplayabilirsiniz.

Gmk67 toplayacaksan AliExpress'de ki her ürün için yeni bir hesap açıp satın al. Switch 90pcs olarak alınacak.

Kanka hotswap yapacak kadar uğraşmam büyük ihtimalle de drakula Castle Wraith de bulabilir miyim?

Kanka hotswap yapacak kadar uğraşmam büyük ihtimalle de drakula Castle Wraith de bulabilir miyim?

Bir de Darmoshark top 75 önerenler olmuştu bilgin var mıdır?

Geri
Yukarı