Gmail'de tanıtımlara abone olunmadığı halde tanıtım mailleri geliyor

dostum sen adamın attığı sslerin sadece samsung olan kısımlarını mı okuyorsun, ne parametresinden bahsediyorsun? Adama gönderilen link fake.
Samsung aracı bir hizmet olarak Azure kullanıyor olabilir, neden direkt dolandırıcı diyorsun? 🤣

Peki tekrar gelmesini istersem napıcam
Samsung sitesinden falan abone olursun yine. Doğrulama gerekmiyor genelde e-posta aboneliklerinde.

Ama ben abone olmadım ve sadecr tıklayınca iptal etti mesela istesem nası tekrar abone olabilirim?
Dostum anlatamıyorum herhalde. Sen zaten birşey yapmasan bile dolandırıcı adam seni buluyor biz de çocukken bunların İnstagram versiyonlarını yapıp (sitenin adını vermeyeyim) o siteye girip sanki instagram gösteriyormuş gibi insanlara yolluyordur buna Mailing With Phishing derdik. bu konu bu kadar basit kardeşim sadece sana gelmiyor bunlar.

Dostum anlatamıyorum herhalde. Sen zaten birşey yapmasan bile dolandırıcı adam seni buluyor biz de çocukken bunların İnstagram versiyonlarını yapıp (sitenin adını vermeyeyim) o siteye girip sanki instagram gösteriyormuş gibi insanlara yolluyordur buna Mailing With Phishing derdik. bu konu bu kadar basit kardeşim sadece sana gelmiyor bunlar.
Ama site samsungun kendi sitesi dolandırıcı değil.

@Arslanbabus
Bu konularda gereksiz bir takıntın var galiba. E-posta adresin bir şekilde Samsung'a ulaşmış ve sana reklam e-postası gönderiyorlar. Bunda bir sorun yok, neden bu kadar dertlendiğini anlamadım.
Tamam o kısmı anladım sadece hesap istememsine rağmen nasıl aboneliğin iptal olduğunu anlamadım ama yinr de yardımlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı