GoodNotes 6 bir hesabı 2 iPad ile kullanılabilir mi?

Furkeng

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Bir arkadaşımla aynı anda iPad 9. nesil aldık. İkimizde üniversiteye başlayacağımız için notlarımızı iPad üzerinden tutmak istiyoruz. Notability yerine GoodNotes'a karar verdik. Ücretsiz deneme sürümünü bir Gmail hesabı üzerinden başlattık. Ben de o da GoodNotes'dan aynı Gmail hesabına giriş yaptık. İlk sorum şu tek bir hesap üzerinden 2 cihazda da uygulamayı kullanabilir miyiz?

Hesabı kullanırken birbirimizin notlarından haberimiz olmuyor. Yani benim aldığım notları o göremiyor. Ancak not alabiliyoruz. Sonrasında(birkaç saat sonra) bununla bağlantılı olup olmadığından emin olmadığımız bir durum oldu.

Şöyle ki arkadaşım birden iPad'ine giriş yapamadı. Touch ID kabul etmedi ve emin olarak girdiği şifresini cihaz kabul etmedi. Bizde cihazı kurtarma moduna alarak sıfırlamak durumunda kaldık. Sizce bu durumun GoodNotes'da bir hesabı aynı anda iki tablette kullanmamızla kaynaklı olabilir mi?

Biraz karışık ifade ettim kusura bakmayın ancak görüşlerinizi bekliyorum.

Çok ilginç. Bir uygulama Touch ID ve şifreyi böyle engelleyemez. Başka bir şeyden kaynaklıdır muhtemelen. Bir daha aynı şey oldu mu?

Yok hocam bir daha olmadı. Apple'ı arayıp sordum şifreyi unutmuşsunuzdur dedi. Sorunu çözmüş olduk 2 IPad'dan sorunsuz şekilde kullanbiliyoruz şu anda.

Geri
Yukarı