Elektronik Goodram 2TB PX700 3799 TL!

İlk mesajdaki modeli bilmiyorum ama markada bir sıkıntı yok. Kingston kc3000 ile eşdeğer güzel bir modeli vardı, 2 tane almıştım, ikisi de sorunsuz çalışıyor bir seneye yakın süredir. Irdm pro olması lazım.

Soğutması bulunmuyor. PS5'te uzun oyun sürelerinde stabil olacağını düşünmüyorum.
Evet hocam onuda göz önünde bulundurmak gerek. Fakat 2TB ve Playstation 5 uyumlu bir M.2 için fiyatının geçerli olduğunun kanaatindeyim. Tabii ki de bütçe arttırıp çok daha iyi modellere yönelmek daha sağlıklı olacaktır.

Hakkında bilgi olmayan böyle bir çöp yerine hiçbir şey almayın daha iyi.

Önerdiğiniz çok düzgün olduğu için herhalde konudaki SSD'ye laf edip sorunlu SSD'yi öneriyorsunuz ve ürünün daha ne olduğu belli değil. Fotoğrafta G2 Plus var isimde Exceria Plus. Sorunlu bir SSD. Çok fazla ısınıp çok hızlı sağlık eritiyor. İlk önce başka bir markaya sallamadan önce önerdiğiniz ürünü araştırın derim.

Önerdiğiniz çok düzgün olduğu için herhalde konudaki SSD'ye laf edip sorunlu SSD'yi öneriyorsunuz ve ürünün daha ne olduğu belli değil. Fotoğrafta G2 Plus var isimde Exceria Plus. Sorunlu bir SSD. Çok fazla ısınıp çok hızlı sağlık eritiyor. İlk önce başka bir markaya sallamadan önce önerdiğiniz ürünü araştırın derim.
Exceria'larda belli bir yazmaya mukabil olarak sağlık düşüyor. Sağlık düşmesinin pek bir önemi yok zaten. Fiyatında da rakipsizler genelde. Bilmediğin konularda emin olmadan konuşma.

Yeni konular

Geri
Yukarı