Goodyear Eagle Sport alınır mı?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Victus by HP 16-d1041nt 68P26EA intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 6GB RTX3060 FHD IPS 144Hz Win11 Gaming Notebook
Meslek
Öğrenci
Merhaba.
2009 model VW Jetta MK5 aracıma dört mevsim lastik almak istiyorum. Araştırdığımda ise F/P olarak Goodyear Eagle Sport 4 seasons 205/55R16 91v gördüm. İyi bilen ve daha önce kullanmış biri varsa bilgi verebilir mi? İstanbul Başakşehir'de yaşıyorum.

Ben ağustos 2022de bir set aldım, hala kullanıyorum. Biraz sesli lastikler. Ama arabanın içinde genelde müzik dinliyor olduğum için fark etmiyorum bile. Sürüş olarak bir rahatsızlık hissetmedim. Karlı havada da, yağmurda da asfaltın sıcak olduğu yaz aylarında da sorunsuz kullandım. Araç 2013 Citröen C-Elysee.

Merhaba.
2009 model VW Jetta MK5 aracıma dört mevsim lastik almak istiyorum. Araştırdığımda ise F/P olarak Goodyear eagle Sport 4 seasons 205/55R16 91v gördüm. İyi bilen ve daha önce kullanmış biri varsa bilgi verebilir mi? İstanbul Başakşehir'de yaşıyorum.

Kullandım şu an asymmetric olana geçtim serinin en iyisine tavsiye ederim tutuşu çok iyidir güzeldir kış aylarinda bile idare ediyordu beni.

4 mevsim lastik yazın çok sıcak olmayan, kışın da kar yağışı olmayan ve çok soğuk olmayan ülkelerde kullanılır kardeşim. Lastik fabrikasında çalışan biri olarak sana tavsiyem yazlık ve kışlık ayrı lastik alman.

Hocam doğrudur ama maaliyet açısından zorlayabilir hem kış hem yaz almak

Kullandım şu an asymmetric olana geçtim serinin en iyisine tavsiye ederim tutuşu çok iyidir güzeldir kış aylarinda bile idare ediyordu beni.

Ses ve frenleme konusunda performansı nasıl

Hocam doğrudur ama maaliyet açısından zorlayabilir hem kış hem yaz almak.

Ses ve frenleme konusunda performansı nasıl.

Ses olarak tabii bir tık sesli çok da değil ama spor bir lastik frenleme ıslak zeminde bile iyi cla 180D de kullanıyordum tabii daha performanslı bir şey istiyorsan asymmetric serisine bak şu an onu kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı