Google cardboard alınır mı ?

Ben de Cardboard almıştım, bir de VRBox var elimde. Sana tavsiyem ilk önce Cardboard kullan sonra yavaş yavaş üste çık. Şuan Oculus Rift kullanmış birisi Cardboard'u çöpe atar :p Bu arada benim Cardboard'da mıknatıslarla ilgili bir sorun çıkmıştı. Mıknatısı arada bir çalışmıyordu, gerçi nasıl çalıştığını da anlamıyordum ama olsun :D Sana gelen Cardboard'u kendin yapman gerekecek, herhangi bir kurulum videosu açarak yapabilirsin. Bir de telefonun Cardboard uyumlu mu ona da bir bak, bazı telefonların Gyroscope (Jiroskop) sensörü olmadığı için VR uygulamaları kullanılamıyor.

Biraz bekle. Ben siparişini vermiştim 1 hafta içinde elime geçmiş olur. Ayrıca 20 liradan daha ucuza aldım. Gelsin kontrol edeyim ona göre söylerim nasıl olduğunu :) Hatırlat ama bu konudan.
Kardeş cardboard dan haber var mı ?

Arkadaşlar VR BOX hakkındaki düşünceleriniz neler? n11 'de 40 tl'ye satılıyor . Almışken onu mu alsam?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı