Google Chrome kendiliğinden cinsel içerikli sayfalar açıyor

Kakooo

Picopat
Daha fazla  
Merhaba birkaç gün önce tarayıcımda tango. Live isimli bir sitenin kendiliğinden açıldığını fark ettim ama olay Chrome'u açtığımda sekme olarak açılması bu siteyi nasıl engellerim? Vallahi böyle şeylerle işim olmaz yanlış anlamayın yapsam yapsam kendi hesabımdan yapmam yani.

Hiç güleceğim yoktu 🤣 Virüs geçmiş olabilir. Windows+r yapıp "mrt" yaz, sonra tarama yap, bakalım. Bilmem yardımcı olabildim mi?

Kaspersky ile tam tarama yapın. Chrome'u silip yükleyin.

Sivri zekâlı arkadaşım onun içinde Chrome lazım ve paralı niye kendi virüs programı varken para gömdürelim

Merhaba birkaç gün önce tarayıcımda tango. Live isimli bir sitenin kendiliğinden açıldığını fark ettim ama olay Chrome'u açtığımda sekme olarak açılması bu siteyi nasıl engellerim? Vallahi böyle şeylerle işim olmaz yanlış anlamayın yapsam yapsam kendi hesabımdan yapmam yani.

Öncelikle Kaspersky ya da Malwarebytes antivirüsunu indirip tarama yapın bulduğu tüm virüsleri silin sonra bilgisayarınızı tekrar başlatın bunu da yaptıktan sonra Chrome girin bakın aynı şey oluyor mu? Hâlâ devam ediyorsa yazın.

Sivri zekâlı arkadaşım onun içinde Chrome lazım ve paralı niye kendi virüs programı varken para gömdürelim.

Deneme sürümü diye bir şey var (1 aylık) ayrıca mrt komutu berbat çok uzun sürüyor taraması.

Popup virüsü yemiş gibisiniz. Ayrıca tarayıcı ayarlarınızı kontrol edin. Bildirimlere izin verdiyseniz o yüzden olabilir.

Hiç güleceğim yoktu 🤣 Virüs geçmiş olabilir. Windows+r yapıp "mrt" yaz, sonra tarama yap, bakalım. Bilmem yardımcı olabildim mi?

Sivri zekâlı arkadaşım onun içinde Chrome lazım ve paralı niye kendi virüs programı varken para gömdürelim

Reis deneme Kaspersky'ın Free versiyonu var ayrıca premiumunun deneme sürümü var. Hiç kullanmadın herhalde.

Bu üç araç ile tarama gerçekleştirin. Emsisoft Emergency Kit ile "Malware Taraması" gerçekleştirin. Tarama yapılırken Chrome dahil bilgisayardaki her şey kapalı olsun. Bir şeyler bulurlarsa temizleyin ve daha sonra tarayıcı ayarlarınıza gelip çerezleri sıfırlayın. Ne idüğü belirsiz eklentiler varsa onları da kaldırın.

Geri
Yukarı