Rehber Google e-posta adresi nasıl değiştirilir?

509401

Hectopat
Merhaba, bugün Google hesabınızın emailinizi nasıl değiştireceğinizi göstereceğim, direkt hesabın değiştireceksiniz dolaylı bir yol olmadan.

Oturum açın - Google Hesapları Adresine gidin sonra hizmetlere girin Gmail sile basın. Sonra sizden değiştireceğiniz e-posta adresini isteyecektir (bu Gmail olamaz). Sonra girin ve onay e postasına tıklayın artık, Google hesabınızın emaili değişti. Google Play gibi hizmetlerden bilgilendirme mesajları ve hesabınıza giriş yaparkenki email artık. Bu olacak eski Gmail ile işiniz olmayacak ama eski Gmail'inize de erişemeyeceksiniz. Tekrar geri Gmail'inizi almak için Gmail sekmesine gidin ve talimatları uygulayın fakat 30 günden daha fazla bir zaman geçtiyse eski maillerinizi kurtaramayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela Google hesabı ile oyun açtım veya uygulama bağladım. Normalde onlar hesabı sildiğimizde gidiyor. Sizin anlattığınız işleme göre hesabı baştan mı açılıyor? Mevcut hesabın yerine sadece mail adresi mi değişiyor?

Hocam Google oyunlardan bahsediyorsunuz sanirim bir şey değişmiyor sadece bilgilendirme postaları o mail adresine gidiyor.

Ben e-posta ile hesap oluşturduğum bir uygulama da veya sitedeki hesabımı kurtarmak istediğimde nasıl kurtaracağım?

Ben e-posta ile hesap oluşturduğum bir uygulama da veya sitedeki hesabımı kurtarmak istediğimde nasıl kurtaracağım?

Önceden değiştireceksiniz sitede değiştirdikten sonra hatırlarsanız site destegide bir şey yapmiyorsa soğuk su için ya da gmailinizi geri alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı