Google, Ekrem İmamoğlu’nu görevden aldı

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Ben biraz gündemden geri kaldım sanırım Ekrem İmamoğlu görevden mi alındı?
imamoglu-555.jpg

Haber kaybağı:

Hocam bende yazmıyor? Bug falan mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben biraz gündemden geri kaldım sanırım Ekrem İmamoğlu görevden mi alındı?
Eki Görüntüle 1608183
Haber kaybağı:
Haberi okumadan attığınız ne kadar belli.

“DUYARLI YÜZ BİNLERCE VATANDAŞIMIZA İLGİLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ”

İBB Başkanı İmamoğlu’nun basın danışmanı Murat Ongun, Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Ongun, paylaşımında “Zorunlu Açıklama: Google Türkiye'nin tarafımıza verdiği bilgi budur. Lütfen, bir/birkaç kişinin Wikipedia üzerinden yaptığı kurnazlığı ciddiye almayalım. Duyarlı yüz binlerce vatandaşımıza ilgileri için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Haberi okumadan attığınız ne kadar belli.

“DUYARLI YÜZ BİNLERCE VATANDAŞIMIZA İLGİLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ”

İBB Başkanı İmamoğlu’nun basın danışmanı Murat Ongun, Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Ongun, paylaşımında “Zorunlu Açıklama: Google Türkiye'nin tarafımıza verdiği bilgi budur. Lütfen, bir/birkaç kişinin Wikipedia üzerinden yaptığı kurnazlığı ciddiye almayalım. Duyarlı yüz binlerce vatandaşımıza ilgileri için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
evet haber detayını bilmiyorum telefondan bakıyordum. genel de başlıkları ve ilk metni okurum zaten.
kusura bakma detaya senin kadar hakim değilim aydınlattığın için şükran duyarım.
+ ilk bakışta başlık ve görsel bunu düşünmeye müsaitti.

Vikipedi'ye neden guvenilmemesi gerektiginin en buyuk ornegini de gormus olduk.

Benim anlamadığım Wikipedia'ya bilgi girişi bu kadar basit mi? O zaman kendimi film yıldızı olarak tanıtayım ben :)

Geri
Yukarı