Google hesap nasıl kurtarılır?

yasadisicocuk

Femtopat
Merhaba,

Google hesabıma Android cihazın çökmesinden dolayı tekrar giriş yapamadım. Hesaba önceden girdiğim bir cihaz mevcut değil. Telefon numaram tanımlı fakat doğrulama kodu geldikten sonra 2. bir kod gönderimi için kurtarmaya çalıştığım hesabın e-postasına gönderiyor. Kurtarma maili olarak tanımladığım Yahoo'ya ait e-postanın uzantısı com iken com.tr olarak değiştiği içinde sıfırlama bağlantısı göndermiyor. Şu an sadece telefonuma gelen kodu yazmaktan öteye geçiş yok. @WexTheOrginal yardımını rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Google hesabıma Android cihazın çökmesinden dolayı tekrar giriş yapamadım. Hesaba önceden girdiğim bir cihaz mevcut değil. Telefon numaram tanımlı fakat doğrulama kodu geldikten sonra 2. bir kod gönderimi için kurtarmaya çalıştığım hesabın e-postasına gönderiyor. Kurtarma maili olarak tanımladığım Yahoo'ya ait e-postanın uzantısı com iken com.tr olarak değiştiği içinde sıfırlama bağlantısı göndermiyor. Şu an sadece telefonuma gelen kodu yazmaktan öteye geçiş yok. @WexTheOrginal yardımını rica ediyorum.

şifre sıfırlama​

1. Hesabınızı kurtarma adımlarını uygulayın. Hesabın size ait olduğunu teyit etmek için bazı sorular sorulur ve ardından e-posta adresinize bir ileti gönderilir. E-posta almadıysanız:

şifre sıfırlama​

1. Hesabınızı kurtarma adımlarını uygulayın. Hesabın size ait olduğunu teyit etmek için bazı sorular sorulur ve ardından e-posta adresinize bir ileti gönderilir. E-posta almadıysanız:

Hocam bunu deneyelim olmazsa bilgilerinizi biliyorsanız Google supporta mail gönderelim.

Hocam merhaba, uzun bir süre sonra hesaba giriş yapılmayınca şifresini ve Gmail'i hatırlıyorsanız otomatik olarak giriş yapabiliyorsunuz.

2 aya yakın giriş denemesi yapmadım. 2 aşamalı doğrulama var. 1.'si SMS kod 2.'si ise mail ile kod gönderilmesi fakat hesabın kendi Gmail'ine doğrulama bağlantısı gönderiyor.

2 aya yakın giriş denemesi yapmadım. 2 aşamalı doğrulama var. 1.'si SMS kod 2.'si ise mail ile kod gönderilmesi fakat hesabın kendi Gmail'ine doğrulama bağlantısı gönderiyor.

Gmail'de geri bildirimde bulunma​

önemli: geri bildiriminizi daha iyi anlayabilmemiz için detayları ve ekran görüntüsünü paylaşın. Geri bildiriminize ne kadar fazla bilgi dahil ederseniz bizim için o kadar faydalı olur.

1. Bilgisayarınızda Gmail'i açın.
  2. Sağ üstten destek.

Yardım ve Geri Bildirim

and then

Google'a geri bildirim gönder'i tıklayın.
  3. sorun bildirin veya fikir önerin'i tıklayın.
  4. Sorununuzu veya önerinizi açıklayın.
  5. ileri'yi tıklayın.
  6. İsteğe bağlı: Ekran görüntüsü eklemek için ekran görüntüsü yakala'yı tıklayın.
    • Ekran görüntüsünde belirli kısımları vurgulamak veya gizlemek için bilgileri vurgulayın veya gizleyin'i tıklayın.
    • Ekran görüntüsünü eklemek istemiyorsanız ekran görüntüsünü kaldır'ı.

PkWi1ZOBBxdGqhRfSrddj4P4IFF5pMD6C1cO

Tıklayın.
  7. gönder'i tıklayın.
Hocam tekrardan merhaba Amerika VPN açarak bunu yapmanızı öneririm olumlu veya olumsuz bir şekilde dönüş alırsınız uzun süre olmaması için süreyi kısalttırmaya çalıştım Amerika'da desteğe daha hızlı bakıyorlar iyi şanslar.sorun bildirme kısmına veya Google mailine bunu yazın hocam

Hello, dear Google officials, my Android Phone says ""telefonunun markasını gir""
It was broken in the past months and Google was accessed from this device before. My Phone number is registered to my account, but when ı ask for a verification code to reset my password, a second code is sent to the account whose password ı have forgotten, that is, to which ı want to reset my password. My Yahoo extension account, which ı entered as a recovery e-mail, has changed to .com.tr. I do not receive a reset link in my recovery e-mail. Currently, ı only have the Phone that ı have logged in to before, that is, the One ı am currently using. Other than that, ı have not logged into my Google account on any other device. I am ready to provide all the information and verification required to get my account back. I want help from Google officials and ı want to use Google as soon as possible. I want to get my account back. Thank you in advance, good work. Google user.

Teşekkür ederim bu işlemide gerçekleştireceğim üstadım, sağ ol.

@xquerzy sende buyur hocam çözelim şu işi inşaallah.

Hocam bazı methodlar vardı bir ara bir bakayım.

Teşekkür ederim bu işlemide gerçekleştireceğim üstadım, sağ ol.

@xquerzy sende buyur hocam çözelim şu işi inşaallah.

Hocam bu siteye göz atabilirsiniz ben bu siteden hesabımı kurtarmıştım.

Hocam baktım ama bu seçenekler hali hazırda deneyip sonuç alamadıklarım. Şöyle de bir şey var, en büyük sıkıntı şifre sıfırlama bağlantısı yada kurtarma mailini hesabın kendine gönderiyor olması…

@WexTheOrginal üstadım halen attığımız mailden dönüş yok maalesef 😔

Son düzenleme:

Geri
Yukarı