Google Play Games Beta sistem yetmesine rağmen açılmıyor

Daha fazla  
Aşağıda Google Play Games'in kendi sitesinden aldıgım minimum sistem gereksinimleri yazıyor. Hemen karşılarında ise benim sistemimin özellikleri yazıyor her şey yetmesine rağmen ben programı açmak istediğim zaman bana işlemcin yetersiz hatası veriyor. Sorun ile ilgili bir çözüm bulamadım, yaşamış çözmüş birileri var ise yardımcı olursa sevinirim.

Minimum gereksinimler;
  • depolama: 10 GB kullanılabilir depolama alanına sahip katı hal sürücüsü (SSD) - SATA SSD 100GB'dan fazla boş yer var.
  • grafik: Intelⓡ UHD Graphics 630 GPU veya eş değeri - GTX 1050 Ti.
  • işlemci: 4 CPU fiziksel çekirdek (bazı oyunlar için Intel CPU gerekir.) - Intel 8 fiziksel çekirdekli.
  • bellek: 8 GB RAM - 12 GB.
  • Windows yönetici hesabı - doğrudan administrator kullanıcısını kullanıyorum.
  • Donanım sanallaştırmanın açık olması gerekir - vm kullanıyorum defalarca kontrol ettim açık.

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU modeli nedir? 1156 soket veya daha eski soket kullanıyorsanız desteklenmiyor, ben Xeon X3430 ve i7 870 ile denemiştim açılmamıştı şu an 1150 soket i5 4460 Kullanıyorum açılıyor. Ek olarak PUBG Mobile veya Brawl Stars oynayacaksanız boşuna yüklemeyin daha eklenmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı