Google Play müzik alternatifi uygulama önerisi

Xaraca

Hectopat
Az önce fark ettim, Google Play müzik kullanıma kapanmış. Şarkılarını YouTube müzik uygulamasına aktar diyor. YT müzik biraz yavaş çalışıyor, telefonumda yüklü olan şarkıları bile açarken yükleme ekranı geliyor. Google Play müzik gibi basit arayüzlü, sadece müzik dinleyeceğim ve ücretsiz uygulama önerebilir misiniz?

MYT Müzik kullanabilirsiniz. Şarkıları oradan yükleyip kendi müzik uygulamanızdan, yüklemek istemezseniz kendisinden dinleyebilirsiniz. Uygulamayı kapatsanız bile müzik durmuyor. Reklamsız.

Öneririm.

MYT Müzik kullanabilirsiniz. Şarkıları oradan yükleyip kendi müzik uygulamanızdan, yüklemek istemezseniz kendisinden dinleyebilirsiniz. Uygulamayı kapatsanız bile müzik durmuyor. Reklamsız.

Öneririm.
Yanlışlık olmuş sanırım. Reklamlı bu program. Daha sonradan bu konuya bakacak kişiler olursa diye yazıyorum.

Yanlışlık olmuş sanırım. Reklamlı bu program. Daha sonradan bu konuya bakacak kişiler olursa diye yazıyorum.
Aynen doğru hocam şimdi girdim uygulamaya, bende arada sırada alt tarafta reklamlar çıkıyor. Yükleyeceğim müziği çoktan yüklediğim için bir süredir giremiyordum ama şimdi girdiğimde de reklamın çok rahatsız etmediğini gördüm. Düzeltme için teşekkürler.

Telefonunda Yerleşik Google Play Müzik uygulaması olanlar.
Play Store'dan uygulamanın güncellemesini kaldırıp tekrar kullanmaya devam edebilir.
Tekrar güncelleme yapmadığınız sürece eski sürümünde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı