Oyun Gothic Universe Edition 6,20 TL

Zeynel Zeybek

Centipat
Daha fazla  
Gothic serisi 6,20 TL gibi bir fiyata düşmüş. Nostalji yaşamak veya hiç girmeyipte girmeyi düşünen arkadaşlar için iyi bir fiyat bilgilendirmek için yazdım bende hiç oynamamıştım şimdi girmeyi düşünüyorum. Genelde grafiklerine takılmayın çok iyi rol yapma oyunudur 1. olanı özellikle daha iyidir deniliyor https://store.steampowered.com/sub/6375/

İlk oyununun Remake'i yapılıyor. Onu bekliyorum hala.

Çoğu kişinin söylediğine göre oyunun kaliteli olacağina inançları azmış özellikle Enis Kirazoğlu bir beklentisinin olmadığını da söyledi. Bende kararsızım iyi çıkar umarım uygun bir fiyat da biçilirse alır oynarım

Çoğu kişinin söylediğine göre oyunun kaliteli olacağina inançları azmış özellikle Enis Kirazoğlu bir beklentisinin olmadığını da söyledi. Bende kararsızım iyi çıkar umarım uygun bir fiyat da biçilirse alır oynarım

Gothic serisi zaten ufak çaplı bir stüdyonun eseri. Remake konusunda boşuna beklentiye girmeye gerek yok. Ortalama bir iş olur, sadece gelince oynarım şeklinde bekliyorum ben.

Gothic serisi zaten ufak çaplı bir stüdyonun eseri. Remake konusunda boşuna beklentiye girmeye gerek yok. Ortalama bir iş olur, sadece gelince oynarım şeklinde bekliyorum ben.

Yani dediğin gibi zaten küçük bir stüdyonun işi benim tahminim daha remastereda yakın olacağı yönünde

Geri
Yukarı