GP Recyko E411 alınır mı?

Pc_Uzmanı

Picopat
Daha fazla  
Xbox Series S için bu ürünü almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Daha iyisi var mı? Bütçe sıkıntım yok öneride yapabilirsiniz daha iyisi varsa önerin.
Bu pilleri hangi zaman aralıklarında şarj etmeliyim? Ve piller kaç saat gider? 4 AA pil ile geliyor diyelim ki 2 pil Xbox'ta oyun oynuyorum diğer 2 pili şarja taksam şarj olur mu yoksa toplu mu takmam gerekiyor hepsini?

Bu ürün F/P olarak iyi bende kullanıyorum Japonya'da üretiliyor.

İkea'nın mağazasında satılıyor.

Edit: sizin ürünün sanırsam şarj cihazı da dahilmiş, o zaman alınabilir tavsiye ederim,
Nays kullanırsanız %15 daha da ucuza gelecektir bu fiyata güzel ürün.

Son düzenleme:
Bu ürün F/P olarak iyi bende kullanıyorum Japonya'da üretiliyor.

IKEA'nın mağazasında satılıyor.

Edit: Sizin ürünün sanırsam şarj cihazı da dahilmiş, o zaman alınabilir tavsiye ederim,
Nays kullanırsanız %15 daha da ucuza gelecektir bu fiyata güzel ürün.

O zaman benimkini alayim mi iş olsun diye sormuyorum hocam alınır derseniz alacağım direk.

Bir de şunu sormak istiyorum mesela ben iki pil ile Xbox'ta oyun oynuyorum diğer iki pili şarja takabilir miyim ve kaç saatte şarj oluyor, piller kaç saat götürür beni.

Bir de şunu sormak istiyorum mesela ben iki pil ile Xbox'ta oyun oynuyorum diğer iki pili şarja takabilir miyim ve kaç saatte şarj oluyor, piller kaç saat götürür beni.
Bir kere şarj ettikten sonra 1 hafta veya daha fazla götürür günlük oynama sürenize göre. Şarj süresi 5-10 saat arası. 2 pil takınca şarj edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı