Rehber Grand Theft Auto IV: The Complete Edition Downgrade yapma

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Dostlarım Grand Theft Auto IV: The Complete Edition sürümü için downgrade yapıyoruz bu rehberde. Önceki rehberi görenler olmuştur belki. Virüs şüphesi ile kaldırmıştım. Virüs değil, false-positive olduğu ortaya çıktı. VirusTotal'i bırakıyorum, isteyen bakabilir. Downgrade için bize orijinal GTA IV, .NET Framework 4.7.2, İngilizce bir Windows ve internet bağlantısı gerekiyor. Kodlama hatası olduğu için Windows'un İngilizce olması lazımmış. Windows'u İngilizce olmayanlar için direkt dosyaları da indirebilir ve değiştirerek aynı işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca eklemek istiyorum. Malwarebytes daha sonradan GTA IV'ü virüs olarak algılıyor. Bu false-positivemiş. Benim başlıca downgrade amacım ise çeşitli scriptler kurmak ve grafik modu kurmaktı.

VirusTotal sonucu

GitHub sayfası

Dosyalar
Downgrader - .NET Framework 4.7.2 - Manuel yapmak için dosyalar

Downgrade'i yapmak için Downgrader'ı yönetici olarak çalıştırmanız lazım.

GTA IV'ün kurulu olduğu yeri seçin. Valid directory! yazıyorsa devam edebilirsiniz.
1683916661709.png
1683916712442.png
Bu kısımda düşürmek istediğiniz sürümü seçmelisiniz. Ben 1.0.7.0 seçiyorum. Siz istediğinizi seçebilirsiniz.
1683916772763.png
Online oynanmadığı için GFWL tikini işaretlemeyin.

Bu kısımda radyo seçiyoruz.
1683916889761.png
Şimdi gerekli dosyaları seçiyoruz. Benim tavsiyem ColAccel harici hepsini seçin. Ama mutlaka Download and install prerequisites (Recommended) tikini işaretleyin.
1683917065931.png
Hazırsınız! Downgrade tuşuna basarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
1683917115043.png
İsterseniz buradan save dosyanızı da downgrade edebilirsiniz.
1683917551307.png

Son düzenleme:
Dostlarım Grand Theft Auto IV: The Complete Edition sürümü için downgrade yapıyoruz bu rehberde. Önceki rehberi görenler olmuştur belki. Virüs şüphesi ile kaldırmıştım. Virüs değil, false-positive olduğu ortaya çıktı. VirusTotal'i bırakıyorum, isteyen bakabilir. Downgrade için bize orijinal GTA IV, .NET Framework 4.7.2, İngilizce bir Windows ve internet bağlantısı gerekiyor. Kodlama hatası olduğu için Windows'un İngilizce olması lazımmış. Windows'u İngilizce olmayanlar için direkt dosyaları da indirebilir ve değiştirerek aynı işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca eklemek istiyorum. Malwarebytes daha sonradan GTA IV'ü virüs olarak algılıyor. Bu false-positivemiş. Benim başlıca downgrade amacım ise çeşitli scriptler kurmak ve grafik modu kurmaktı.

VirusTotal sonucu

GitHub sayfası

Dosyalar
Downgrader - .NET Framework 4.7.2 - Manuel yapmak için dosyalar

Downgrade'i yapmak için Downgrader'ı yönetici olarak çalıştırmanız lazım.

GTA IV'ün kurulu olduğu yeri seçin. Valid directory! yazıyorsa devam edebilirsiniz.
Bu kısımda düşürmek istediğiniz sürümü seçmelisiniz. Ben 1.0.7.0 seçiyorum. Siz istediğinizi seçebilirsiniz.
Online oynanmadığı için GFWL tikini işaretlemeyin.

Bu kısımda radyo seçiyoruz.
Şimdi gerekli dosyaları seçiyoruz. Benim tavsiyem ColAccel harici hepsini seçin. Ama mutlaka Download and install prerequisites (Recommended) tikini işaretleyin.
Hazırsınız! Downgrade tuşuna basarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
İsterseniz buradan save dosyanızı da downgrade edebilirsiniz.

Sonunda :)

Geri
Yukarı