GRID 2 Reloaded tarafından kırıldı!

Bence dahada hızlı olmalı. Ben 8Mb/sn paketim ile toplam 1Mb/sn hız görüyorum bakır kablo bizimki.

Valla benim de kafam karışmış durumda, evet 8 Mbps sınırsın kullanıyorum 100 TL'nin üzerinde para ödüyorum. Fakat buna bakıyorum 20 Mbps'e kadar 79 TL, ben bu pakete boşuna mı para veriyorum sizce?

TTNET FİBERNET > İnternet > Bireysel > TTNET

Hayır boşa para vermiyorsun. 20 Mbps'e kadar 79 TL olan pakette AKK var ama sende yok işte. İstediğin kadar 8 Mbps ile indirme yapabiliyorsun o yüzden pahalı seninki, hızın hiç düşmüyor. Diğer paket daha ucuz ama AKK var. Kotayı geçince düşecek hızın.

Bu arada senin paket fiyatı da iyiymiş yani 119 TL ;)

- - - Güncellendi - - -

Bu seed peer olayı torrentte gerçekten çok kötü. Sırf bu yüzden Usenet diyorum. Ve GTX 660M ile highda 65fps aldım ultrada 25'e düştü. Ama high bile yeter. Codemasters benden tam puan aldı. Sonunda tam istediğim gibi olmasa da yinede harikulade bir yarış oyunu çıktı.

Dostum sen hangi çözünürlükte Hıgh ile bu FPS değerlerini alıyorsun?

Kardeşler bende az önce NFS RUN indirdim. Abi yok böyle bir oyun. Yol akıyor :D Bir makas atıyorsun off :D

Bu oyuna para verilip orjinal alınır işte. On numara bir oyun abi ya. GRID güzel mi bari ?

İlk oyunu 10 TL'ye satın almıştım, baya hoşuma gitti. Direksiyon pedal v.s. oynaması iyi oluyor :D

GKomzKw.jpg

Hayır boşa para vermiyorsun. 20 Mbps'e kadar 79 TL olan pakette AKK var ama sende yok işte. İstediğin kadar 8 Mbps ile indirme yapabiliyorsun o yüzden pahalı seninki, hızın hiç düşmüyor. Diğer paket daha ucuz ama AKK var. Kotayı geçince düşecek hızın.

Bu arada senin paket fiyatı da iyiymiş yani 119 TL ;)

- - - Güncellendi - - -

Dostum sen hangi çözünürlükte Hıgh ile bu FPS değerlerini alıyorsun?

1920x1080 de aldım. Sorunuda buldum neden FPS çok düştü diye. Presetten Ultraya ayarlayınca v-sync açıp tüm değerleri ultraya çektikten sonra üstüne aa ve af koydumu tam oyun 25 FPS'ye düşüyor. High da benim presetimde V-Sync off, AA 4X AF 2X diğer ayarlarda highda. Öyle olunca 55-65 FPS arası gidip geliyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı