Growtopia Steam'e geldi

Ben bu Ubisoft'u hiç anlamıyorum. Paraya muhtaç oldukları dönemde gerçekten satabilecek oyunlarını Steam'e getirmiyorlar. Steam getirdiklerinde de alay eder gibi Steam başarılarını geçtim oyuna oyun kolu desteği bile eklemeyi unutuyorlar. Fransızlar sadece milliyetçilik konusunda inatçı sanırdım ama bunlar ne olursa olsun kullanıcı düşmanı olmak konusunda da inatçılar.

Her güncelleme geldiğinde sitesine gidip tekrar indirmek gerekiyordu, Steam ile otomatik güncelleme yapabilmek iyi olacak.

@NotAKnightAnymore, Ubisoft'u anlamlandırmak güç. Zamanında Steam komisyonu vermemek için oyunlarını Steam Launcher'ine getirmediler ve sonucunda da tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır. Paşa paşa Steam'e geri döndüler.

@NotAKnightAnymore, Ubisoft'u anlamlandırmak güç. Zamanında Steam komisyonu vermemek için oyunlarını Steam Launcher'ine getirmediler ve sonucunda da tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır. Paşa paşa Steam'e geri döndüler.
Steam'in aldığı komisyon Türkiye'deki vergilerden daha acımasız. 😅 Doğal olarak tek el olmasa kimse Steam'in yüzüne bakmaz. Sen oyun yapsan hem Steam'e hem de ABD'ye kazancının çoğunu vermek ister miydin? İstemezsin.

İleride Twith-Kick olayları gibi bir şey olabilir. Epic varda, Epic'in o kıvama gelmesine yolu çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı