GT 640 ile Fortnite çok kasıyor ve donuyor

Kuzey28

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
Samsung SSD 870 EVO
Ekran kartı
GT 640
Anakart
H61MK
İşlemci
G2030
Merhaba arkadaşlar Fortnite'ı yeni yükledim fakat oyun çok donuyor, bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sistem biraz zayıf gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda anlatıldığı gibi şeyler deneyebilirsiniz görüntüden kısmadan pek yapılabilecek gibi değil

@463352 o zaman da oyun çok kötü gözüküyor ayrıca Valorant'ı çok fazla drop yemeden oynayabiliyorum.

@PreVR teşekkürler tamam.

@PreVR demeyi unuttum sistem fortnitın minimum sistem gereksinimlerini destekliyor hatta ekran kartı olarak geçiyor neden böyle oluyor.

@463352 @Furkan1461 sistemim zayıf olsa bile minimum sistem gereksinimlerini destekliyor yine de kasar mı?

Son düzenleme:
@PreVR teşekkürler tamam.

@PreVR demeyi unuttum sistem fortnitın minimum sistem gereksinimlerini destekliyor hatta ekran kartı olarak geçiyor neden böyle oluyor.

@463352 @Furkan1461 sistemim zayıf olsa bile minimum sistem gereksinimlerini destekliyor yine de kasar mı?
Optimizasyon problemli bir oyun. Bi de minimum sistem gereksinimleri olayı biraz üstü kapalı bi anlatım. Oyunu açmak için gereken sisteminiz var. Oynatmak için de var onlara göre (10 fps bile olsa oynuyorsunuz sonuçta) Akıcı oynamak için yetersiz maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı