GT 730 sistem hangi oyunları oynatır?

İşletim sistemi
Windows 10

Miraç Ateş

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Sistemim:
MSI NVIDIA GeForce GT 730 2 GB.
8 GB RAM.
i3 10100F işlemci.
256 GB SSD (120GB kaldı)
Windows 10 Home.

Düşük veya orta grafikte hangi oyunları oynatır? Biraz daha macera tarzı seviyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Sistemim:
MSI NVIDIA GeForce GT 730 2 GB.
8 GB RAM.
i3 10100F işlemci.
256 GB SSD (120GB kaldı)
Windows 10 Home.

Düşük veya orta grafikte hangi oyunları oynatır? Biraz daha macera tarzı seviyorum.
Aslına bakarsan, düşük ve güçsüz ekran kartları bana göre oyun alemini tanımana çok daha yardımcı oluyor ve piyasa malı olmayan daha kaliteli yapımlara dönmene olanak sağlıyor. Firewatch oynunu öneririm, 720p 45 fps civarı oynarsın diye tahmin ediyorum.
pc alalı 1 hafta olmadı :/ valorant 100 120 fps lerde iyi pubg 90 fps diğer oyunlar için nasıldır

lol eski pc'm intel uhd graphics le 60 fps di bu ekran kartı okadar kötümü yaa
Kanka GT 730 yani hiç mi arayıp sormadın. GT 730 dediğin kart günümüz standartlarının çok çok altında, 2013 senesinde kalmış bir kart. Valorantta aldığın FPS'e LoL'de aldığın FPS'e bakma bunları ekran kartsız da oynarsın keza oynuyormuşsun.

Aslına bakarsan, düşük ve güçsüz ekran kartları bana göre oyun alemini tanımana çok daha yardımcı oluyor ve piyasa malı olmayan daha kaliteli yapımlara dönmene olanak sağlıyor. Firewatch oynunu öneririm, 720p 45 fps civarı oynarsın diye tahmin ediyorum.

Kanka GT 730 yani hiç mi arayıp sormadın. GT 730 dediğin kart günümüz standartlarının çok çok altında, 2013 senesinde kalmış bir kart. Valorantta aldığın FPS'e LoL'de aldığın FPS'e bakma bunları ekran kartsız da oynarsın keza oynuyormuşsun.
bilgilendirme için teşekkür ederim gta 5 gibi oyunlarda kaç fps alabilirim
Yani GTA 5 te 40 FPS alırsın ama çoğu oyunu kaldırır ve 50 - 60 FPS arası alırsın
teşekkür ederim iyi akşamlar

Yeni konular

Geri
Yukarı