GT-N8010 tablete LineageOS kurduktan sonra uygulama yüklenmiyor

idris alatay

Decapat
Daha fazla  
Öncelikler merhaba, benim sorunum şu başlıkta yazmış olduğum gibi Samsung Galaxy GT-N8010 bir tablet var elimde boş boş duruyordu ben de ne yapabilirim diye düşündüm farklı bir işletim sistemi yüklüyorlardı LineageOS adında(bu arada bu işlerden hiç anlamıyorum Android işletim sistemi yükleme vs.) Bende videoyu izleyerek yaptım fakat sorun şu ben tableti film dizi vs. izlemek için yapmıştım fakat ne Disney Plus yükleyebiliyorum ne de Google'dan film izleyebiliyorum filmi açtığım zaman ilk 10 saniye sonra donuyor ve film devam etmiyor. Şu anda sadece Google'dan film izlemek istiyorum o yüzden eski sürümüne döndürmek istiyorum tableti sanırım 4.4.1'di nasıl eski sürüme geri dönebilirim ya da herhangi başka bir çözüm öneriniz varsa söyleyin saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
ROM atmak ya da yüklemek tam olarak ne oluyor acaba?

Siz LineageOS ROM'unu kurdunuz tabletinize mesela. Simdi ise bunu kurmanizi istiyorum.

Siz LineageOS ROM'unu kurdunuz tabletinize mesela. Simdi ise bunu kurmanizi istiyorum.

Bu işlem için illaki SD Card gerekli mi ben PC'ye bağlayıp yapmıştım aynı işlemi ama bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı