GTA 4 ile GTA 5'in ortak özellikleri nedir?

@Klavyekedisiyt GTA IV ile GTA V'in aynı grafik motoru ve fizik motorunu kullanması iki oyun arasında fark olmayacak anlamına mı geliyor? İkisi de aynı motorları kullanıyor ama birisinin çıkış tarihi 2008, diğerinin 2013.

Aradaki 5 yılda tabii ki farklar olacak. Kafamdan da sallamıyorum ayrıca, araştırabilirsiniz.

Ha, GTA V fizik olarak GTA IV'e göre bayağı geri bir oyun. GTA IV ise grafik anlamında bayağı geri bir oyun.

@Klavyekedisiyt GTA IV ile GTA V'in aynı grafik motoru ve fizik motorunu kullanması. İki oyun arasında fark olmayacak anlamına mı geliyor? İkisi de aynı motorları kullanıyor ama birisinin çıkış tarihi 2008, diğerinin 2013.

Aradaki 5 yılda tabii ki farklar olacak.

O zamansa GTA 5'in fiziklerinin 4'ten daha iyi olması lazım GTA 5'in fizikleri hayatımda gördüğüm en kötü fizikler San Andreas'ın fizikleri bile 5'ten iyidir.

@Klavyekedisiyt Benim düşüncem, PS3 GTA V'i kaldırsın diye fizikleri iyi yapmamış olmaları. Bir de şu var, oyuncular GTA IV'ün fazla gerçekçiliğinden sıkıldığı için gerilettiler belki de.

Ayrıca aralarında fark var dedim, GTA V fizik olarak daha iyi demedim. Hatta aşağıdaki cümleleri sonradan ekledim önceki mesajıma:
Ha, GTA V fizik olarak GTA IV'e göre bayağı geri bir oyun. GTA IV ise grafik anlamında bayağı geri bir oyun.

@Klavyekedisiyt benim düşüncem PS3 oyunu kaldırsın diye fizikleri iyi yapmamış olmaları.

Ayrıca aralarında fark var dedim, GTA V fizik olarak daha iyi demedim. Hatta aşağıdaki cümleleri sonradan ekledim önceki mesajıma:

Dostum GTA4'ün grafikleri o kadar da kötü değil. Yüksek dokuda 5'ten bile güzel gözüküyor gölge konusunda GTA 4, 5'ten birazcık daha iyi. GTA 4'teki gölgeler daha detaylı özellikle gece gölgeleri.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı