GTA 4 yapılmayan stunt jumpları nereden görülür?

Daha önce başarılı bir şekilde atladığınız rampalardan tekrar atlarsanız, oradan daha önce başarılı bir şekilde atladığınızı belirten bir yazıyla karşılaşıyorsunuz.

Bunun dışında bir de Stats kısmından Vehicles (Araçlar) kısmının altlarında "Stunt jumps found" ve "Stunt jumps completed" istatistikleri mevcut. Stunt jumps found, bulduğunuz geçerli rampaları gösteriyor. Bulduğunuz derken sanırım atlayıp, başarılı veya başarısız olduklarımızı sayıyor sanırım. Stunt jumps completed kısmında ise başarılı şekilde atladığınız geçerli rampaları sayıyor. %100 için oynuyorsanız, 50 tane farklı rampadan 50 tane başarılı Stunt jump yapmanız gerekiyor.
GTA-IV-Stunt-Jump-Istatistikleri.png

Hangilerini yapmadığınızı toptan görebiliyor musunuz bilmiyorum ama aşağıya Stunt jump için rehber videosu bırakacağım. Buradaki yerlere tek tek gidip, atlayış yapmayı deneyebilirsiniz. Zaten daha önce başarılı bir şekilde yaptıklarınızda bahsettiğim gibi, daha önce yaptığınızı belirten bir yazı ile karşılaşacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önce başarılı bir şekilde atladığınız rampalardan tekrar atlarsanız, oradan daha önce başarılı bir şekilde atladığınızı belirten bir yazıyla karşılaşıyorsunuz.

Bunun dışında bir de Stats kısmından Vehicles (Araçlar) kısmının altlarında "Stunt jumps found" ve "Stunt jumps completed" istatistikleri mevcut. Stunt jumps found, bulduğunuz geçerli rampaları gösteriyor. Bulduğunuz derken sanırım atlayıp, başarılı veya başarısız olduklarımızı sayıyor sanırım. Stunt jumps completed kısmında ise başarılı şekilde atladığınız geçerli rampaları sayıyor. %100 için oynuyorsanız, 50 tane farklı rampadan 50 tane başarılı Stunt jump yapmanız gerekiyor.Eki Görüntüle 2194680

Hangilerini yapmadığınızı toptan görebiliyor musunuz bilmiyorum ama aşağıya Stunt jump için rehber videosu bırakacağım. Buradaki yerlere tek tek gidip, atlayış yapmayı deneyebilirsiniz. Zaten daha önce başarılı bir şekilde yaptıklarınızda bahsettiğim gibi, daha önce yaptığınızı belirten bir yazı ile karşılaşacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cevabınız için teşekkür ederim ancak ben 50 atlamanın 48ini yaptım ama 2 tanesini atlamışım ve hangisi bilmiyorum 50 tanesinide en baştan kontrol etmek istemiyorum sanırım bir kısa yolu yok :(

Cevabınız için teşekkür ederim ancak ben 50 atlamanın 48'ini yaptım ama 2 tanesini atlamışım ve hangisi bilmiyorum.
Doğru hatırlıyorsam birkaç tanesini tekne ile atlıyorduk. Onları atladınız mı?

Evet tekneleri yaptım sanırım hepsini en baştan olmasa da kontrol etmem gerekiyor, yardımınız için teşekkürler.
Stunt Jump'ları videodan bakarak mı yapmıştınız? Eğer videodan bakarak yaptıysanız, videoya tekrar göz atın, zaten yaptıklarınız muhtemelen aklınıza gelir ve içinizden "ben bunu yapmıştım" dersiniz. Yapıp yapmadıklarınıza karar veremediklerinizi ise yapabilirsiniz.

Bu oyunu %100 yapması uğraştırıyor bayağı. Eğer benim gibi sona bıraktıysanız, 200 güvercin vurma işinde iyi şanslar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı