İnceleme GTA 4

Ethif

Hectopat
Daha fazla  
Silah çeşitliliği, kullanımı iyiydi.
Fizikler iyi fakat gereksiz bir gerçekçiliğe sahip.
Tekrar oynayabileceğim bir oyun değil.
Hikaye iyiydi fakat fazlasıyla tahmin edilebilir.
Grafikler iyi fakat optimizasyon berbat.
Oyunu ilk başlarda oynamak için her ne kadar can atsam da, oyun bir yerden sonra "bu adam kok getirecek git onu öldür. Şu çete bana kazık attı git onları temizle. Ruslar şurada teslimat yapacak git onları öldür" tarzı görevlerden ibaret olmaya başladığı için fazlasıyla sıkıldım. Görevleri bitirdikten sonra verilen paranın bir anlamı yok çünkü oyunda yapılacak bir şey yok. Oyunda paranın bir öneminin olmamasına rağmen, asıl amacımızın paraymış gibi önümüze gelen herkesin ayakçılığını yapmak canımı sıktı. Oyun ağır; harita üzerinde gösterilen ana görevler bittikten sonra, yeni göreve geçiş için telefondan aranmayı beklerken şehirde Volta atıyordum. Bunların üstüne oyunun uzun olması saydığım şeyleri daha çok göze batıcı hale getirdi. Karakter sayısı fazla fakat çoğunun içi bomboş. Oyunun ilk 10 saati ne kadar güzelse, geri kalan 10-15 saati benim için berbattı.
Genel olarak oyuna puanım 4.5/10

Silah çeşitliliği, kullanımı iyiydi.
Fizikler iyi fakat gereksiz bir gerçekçiliğe sahip.
Tekrar oynayabileceğim bir oyun değil.
Hikaye iyiydi fakat fazlasıyla tahmin edilebilir.
Grafikler iyi fakat optimizasyon berbat.
Oyunu ilk başlarda oynamak için her ne kadar can atsam da, oyun bir yerden sonra "bu adam kok getirecek git onu öldür. Şu çete bana kazık attı git onları temizle. Ruslar şurada teslimat yapacak git onları öldür" tarzı görevlerden ibaret olmaya başladığı için fazlasıyla sıkıldım. Görevleri bitirdikten sonra verilen paranın bir anlamı yok çünkü oyunda yapılacak bir şey yok. Oyunda paranın bir öneminin olmamasına rağmen, asıl amacımızın paraymış gibi önümüze gelen herkesin ayakçılığını yapmak canımı sıktı. Oyun ağır; harita üzerinde gösterilen ana görevler bittikten sonra, yeni göreve geçiş için telefondan aranmayı beklerken şehirde Volta atıyordum. Bunların üstüne oyunun uzun olması saydığım şeyleri daha çok göze batıcı hale getirdi. Karakter sayısı fazla fakat çoğunun içi bomboş. Oyunun ilk 10 saati ne kadar güzelse, geri kalan 10-15 saati benim için berbattı.
Genel olarak oyuna puanım 4.5/10

Çok acımasız davranmışsınız hocam 4.5 ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu oyun döneminde baya ödül aldı ve yılın oyunu seçildi. Çok acımasız bir şekilde 4,5 puan vermişsiniz. Hep bizim gibi Türkler bu oyunu gömmek için elinden geleni yapar yoksa dünya çapında oldukça sevilen bir oyun GTA IV.

Hocam şu oyun döneminde baya ödül aldı ve yılın oyunu seçildi. Çok acımasız bir şekilde 4,5 puan vermişsiniz. Hep bizim gibi Türkler bu oyunu gömmek için elinden geleni yapar.
Oyun ödül aldı diye herkes tarafından ölesiye sevilecek diye bir şey mi var? Oyunu ilk 10 saati için çok sevdiğimi zaten söyledim. Sonradan beni çok sıktığı için düşük verdim.

Geri
Yukarı