GTA 5 aktivasyon hatası veriyor

Slowmo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 aydır GTA 5 aktivasyon hatası veriyor. Kaç kere silip yükledim, ilk girişte giriyor ama kapatıp açınca aktivasyon hatası veriyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 aydır GTA 5 aktivasyon hatası veriyor. Kaç kere silip yükledim, ilk girişte giriyor ama kapatıp açınca aktivasyon hatası veriyor.

VPN ile girmeyi dener misin acaba öyle düzelecek mi?

Aldığınız hata yukarıdaki konuda paylaşılan görseldeki ise şu adımları uygulayın.

Programlar (x86 olmayan) -> Rockstar Games klasörüne girin ve PlayGTA5.exe'yi çalıştırın. Steam açık olsun. Oyun aynı hatayı verecek olursa pencereyi kapatmayın. Gri olan "Back" tuşuna basın. Giriş ekranına geri dönecek böylece. Bu pencerede otomatik giriş (beni hatırla ayarı) için tik işareti mevcutsa tiki kaldırın. Kaldırdıktan sonra Steam'den tekrar girmeyi deneyin.

Bahsettiğim konumda bulamazsanız oyunun kurulu olduğu konumdan denersiniz. Konum herkeste aynı olmayabiliyor.

Bende aynı hatayı aldım kendi konumdada çözümünü bulduk bir bakın isterseniz

Yeni konular

Geri
Yukarı