GTA 5 için sistem toplama

Bu arada sistem önerilerinizi bekliyorum. 5K'yı geçmez ise güzel olur.
itopya üzerinden kendin toplayabilirsin. istersen donanım arşivi' nin 2999tl kasasını kafana göre değiştirip kendine harika bir f/p kasa alabilirsin. laptop istersen öneri de sunabilirim.

Link bu. Bu linkteki PC' yi kafana göre (ssd,ram vb.) ayarlayarak güzel bir sistem oluşturabilirsin.

Sende olduğundan demiyorum ama diğer AMD işlemciler ile denedin mi? Sorunun işlemcide olmadığını düşünüyorum.

Oyun bozuk.

Daha da araştırırsan bir sürü konu çıkacak.

Oyun bozuk.

Daha da araştırırsan bir sürü konu çıkacak.
yabancı konulardan baktım, sorunun windows 10 180x güncellemelerinden sonra olduğundan bahsetmiş. Bir kullanıcı 160x sürümünü kulladığını ve böyle bir sorun yaşamadığını belirtmiş. Sorundan muzdarip kişilerin hepsi de AMD işlemci kullanıyormuş zaten. Haklı olabilirsiniz biraz daha bakmam lazım.

Intel' de tek bakman gereken çekirdek sayısı aslında :D. İşlemci taban saat hızı da 3.0Ghz veya üstü olsun fazlasıyla yeter.
AMD işlemcilerde geceleri, sabaha karşı, denizden şehire baktığınız zamanlarda vs. FPS yerle bir oluyor bazı kısımlarda, bu canınızı baya sıkar.
Ryzen 5 2600 kullanıyorum.
Anlaşıldı, AMD işlemci kullanmıyoruz o zaman.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı