Çözüldü GTA 5 Launcher.exe 0xc00007b Hatası!

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Baysungur

Kilopat
Daha fazla  
0xc00007b hatası alıyorum. Oyuna giremiyorum. Ne yapmam gerek?

Directx, Net Framework güncel.
d5qvr7.png

Tahmin etmiştim. Korsan olan çoğu oyunda bu tip sorunlar oluyor. Korsan oyuna destek vermemiz mümkün değil.

Korsan oynamaya meraklı değilim. Ayrıca Steam ve Origin'de sürüsüyle orjinal oyunum var. Bilgisayarım kötü olduğu için '180' lira vermeye içim elvermedi. Ve arkadaşımda çalışırken bende çalışmıyor.

Korsan oyuna istesek de yardım edemeyiz. Hem yasak hemde her türlü sorun olabilir. Birkaç dll dosyası eskik olabilir. Crack'in sürümü uyuşmuyor olabilir ve binlerce sayamadığım neden olabilir. Bu yüzden Sosyal'de Korsan oyuna destek verilmiyor diye tahmin ediyorum. Az sonra yetkili biri konuyu görüp kilit vuracaktır. İyi forumlar.

Korsan oyuna istesek de yardım edemeyiz. Hem yasak hemde her türlü sorun olabilir. Birkaç dll dosyası eskik olabilir. Crack'in sürümü uyuşmuyor olabilir ve binlerce sayamadığım neden olabilir. Bu yüzden Sosyal'de Korsan oyuna destek verilmiyor diye tahmin ediyorum. Az sonra yetkili biri konuyu görüp kilit vuracaktır. İyi forumlar.

Teşekkürler verdiğin bilgi için. Ama sadece bende oluyor. Ve büyük ihtimalle Windows kaynaklı ondan sordum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı